Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maciej Kurzajewski zareagował na list otwarty Janachowskiej. Stanął po jej stronie?
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 08.11.2022 14:24

Maciej Kurzajewski zareagował na list otwarty Janachowskiej. Stanął po jej stronie?

Maciej Kurzajewski, Izabela Janachowska EA
fot. Piotr Molecki/East News, TRICOLORS/East News

Paulina Smaszcz ponownie wywołała szereg emocji swoją wypowiedzią. Tym razem podczas rozmowy z Anną Zejdler odniosła się do komentarzy gwiazd, skierowanych w jej stronę. Wywołała do tablicy Izabelę Janachowską, która również postanowiła odpowiedzieć. Maciej Kurzajewski zareagował.

Kiedy Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek ogłosili związek, w świecie polskiego show-biznesu wybuchła potężna burza. Najpierw post Kasi skomentowała była żona Maćka, a następnie na jaw zaczęły wychodzić kolejne fakty z ich życia. W sprawę zaangażowanych jest coraz więcej osób.

Maciej Kurzaj zareagował na list otwarty Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska postanowiła nie być obojętna na słowa, które w jej stronę powiedziała Paulina Smaszcz. Przypomnijmy, że Paulina nie zgadzała się z wypowiedzią m.in. Izy i Iwony Pavlović, które zdecydowały się wydać opinię na temat jej zachowania. Padło wiele mocnych słów, a do sieci wyciekły fragmenty prywatnych konwersacji między Izabelą i Pauliną.

Sprawa nabrała tempa, a między paniami doszło do medialnej batalii, która poruszyła wielu internautów. Po raz kolejny jesteśmy świadkami, kiedy gwiazdy zdobywają się na publikację wrażliwych informacji, aby wybielić się lub też obronić swoją rację.

Izabela Janachowska zamieściła na swoim Instagramie list otwarty, w którym odniosła się do słów Pauliny. Jak się okazuje, Maciej Kurzajewski nie pozostał obojętny i zostawił serduszko pod oświadczeniem Izy.

Gwiazdy reagują na post Izabeli Janachowskiej

Nie tylko Maciej Kurzajewski zdecydował się polubić oświadczenie Izabeli Janachowskiej. Wśród znanych osobowości, które zostawiły ekspertce ślubnej serduszko możemy wymienić: Annę Dereszowską, Joannę Koroniewską, Olgę Frycz, Edytę Pazurę, Maję Bohosiewicz i Macieja Dowbora.

Pod postem pojawiło się również wiele komentarzy przepełnionych wsparciem. Liczne grono internautów wspiera Izę i nie jest w stanie zrozumieć działa Pauliny.

— O matko Iza. Jesteś klasą sama w sobie. Nie musisz się nikomu tłumaczyć. Każdy, kto Cię zna, wie, jaka jesteś i jakie masz wartości. — Pani Paulinie już dziękujemy. Robi z siebie tylko pośmiewisko. — Pani Paulino, proszę zejść ze sceny. — Pani Paulina z każdą kolejną wypowiedzią zaciska pętle na swoim wizerunku — piszą internauci.

To jeszcze nie koniec, ponieważ warto wspomnieć o odpowiedzi Pauliny Smaszcz na list otwarty Izabeli Janachowskiej. Była żona Macieja Kurzajewskiego odpowiedziała... środkowym palcem. Zobacz zdjęcia:

Reakcja Macieja Kurzajewskiego
Reakcja Macieja Kurzajewskiego, fot. instagram.com/izabelajanachowska

Izabela Janachowska
Izabela Janachowska, fot. instagram.com/izabelajanachowska
Izabela Janachowska
Izabela Janachowska, fot. instagram.com/izabelajanachowska
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Maciej Kurzajewski
Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Lenka Klimentova nigdy nie poznała biologicznych rodziców. Szukanie ich nawet nie przyszło jej do głowy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].