Swiatgwiazd.pl

Jerzy Owsiak z żoną, fot. Piotr Molecki/East News

Historia miłości Jerzego i Lidii Owsiaków. Są razem od liceum, ale początki nie były łatwe

29 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Jerzy Owsiak to jedna z największych osobowości w polskich mediach. Od lat poświęta się szczytnej fundacji WOŚP. U jego boku wiernie trwa żona, choć początki ich relacji zwiastowały potężny kryzys.

Choć wszyscy znajdą go jako charyzmatycznego showmana, niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. Wraz z żoną chroni prywatność, skupiając się przede wszystkim na zawodowych obowiązkach. Wspólnie przeżyli niejedne wzloty i upadki.

Jerzy Owsiak poznał żonę jeszcze w liceum

Gdy świat jeszcze nie usłyszał o charyzmatycznym liderze WOŚP, pierwsze sukcesy przyszły w życiu prywatnym. Jako nastolatek poznał Lidię, a strzała Amora trafiła duet natychmiastowo. Niestety mieli przed sobą ciężką próbę, której prawie nie przetrwali.

Po zakończeniu edukacji licealnej partnerka Jerzego Owsiaka wybierała się na studia, a on, niespodziewanie otrzymał wezwanie do wojska. Z powodu rozłąki mężczyzna nie chciał dłużej zatrzymywać ukochanej i zerwał z nią, co gorsza listownie. Na szczęście uczucie okazało się silniejsze, choć pani Lidia nadal z niechęcią wspomina ten okres.

Zerwał ze mną w liście. Dzisiaj nie chce o tym mówić i pamiętać. We mnie to zostało. Leży gdzieś na dnie serca. Nie myślałam, że wróci. Pojawili się jacyś inni chłopcy. Ale niespodziewanie dla mnie zapukał do moich drzwi. Momentalnie wszystko wróciło — mówiła w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów".

Szczęśliwie krótka rozłąka tylko utwierdziła ich w przekonaniu o swoim uczuciu. Małżeństwo doczekało się nawet dwóch córek: Aleksandry i Ewy. Obecnie para łączy życie prywatne z zawodową działalnością.

Jerzy Owsiak może liczyć na wsparcie żony

Jego życie zawładnięte jest działaniami związanymi z prowadzeniem fundacji. Choć wielu nie dawało mu wiary podczas pierwszych edycji WOŚP, a wręcz drwiło z osób z nim współpracujących, obecnie nie ma większego wydarzenia w Polsce.

Co roku w kultowych już puszkach pojawiają się hojne datki, a na medyczny sprzęt zostają przekazane miliony funduszy. Jerzy Owsiak może liczyć na wsparcie żony, która również zajmuje się organizacją eventu.

Początkowo pani Lidia wzięła na swoje barki prowadzenie firmy Mrówka Cała, która zajmowała się obsługą medialną Przystanków Woodstock i finałów WOŚP. Od 2014 roku w pełni skupiła się na pomocy mężowi przy organizacji akcji charytatywnej. Coraz większe efekty widać z każdym rokiem, a zebrane fundusze ratują życia potrzebujących pacjentów na długo po zakończeniu kolejnego finału WOŚP.

Zobacz zdjęcia:

Jerzy Owsiak EA
Jerzy Owsiak z żoną, fot. Piotr Molecki/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Niania syna Sussexów nie ukrywała niczego. Już pierwszego dnia przekonała się, jacy są naprawdę

  3. Stanowczo odradzali Młynarskiej współpracę z Owsiakiem. Zmroziło ją, gdy usłyszała te słowa

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Źródło: Fakt

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

"Kuchenne rewolucje". Zrobili z pora kukłę Magdy Gessler. Gwiazda zareagowała
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Edyta Górniak stanowczo zareagowała na rozwód Joanny Krupy. Złożyła jej obietnicę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Marcin Hakiel broni swojej partnerki, dosadna odpowiedź tancerza. "Nie mam się czego wstydzić"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >
Weronika Chmielewska

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]