Swiatgwiazd.pl
Iga i Karol

fot. Facebook.com / Ślub od pierwszego wejrzenia TVN7

Iga z "ŚOPW" znów komentuje związek z Karolem. Padły gorzkie słowa

9 Lipca 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Ślub od pierwszego wejrzenia to program, który już od pierwszej edycji budzi wiele emocji. Jego uczestnicy często zyskują dużą popularność. Tak było również w przypadku Igi Śmiechowicz, która niestety znalazła się też na ostrzu krytyki. Tym razem po raz kolejny, choć, jak zapowiedziała, ostatni, odniosła się do udziału w programie i nieudanego małżeństwa z Karolem.

  • Ślub od pierwszego wejrzenia to program, który doczekał się już pięciu edycji. To właśnie jedną z bohaterek tej ostatniej była Iga Śmiechowicz.

  • Iga Śmiechowicz została połączona przez ekspertów z Karolem Macieszem. Niestety ich związek od początku nie układał się najlepiej.

  • Na koniec programu Karol sam zadecydował o rozwodzie. Iga już nie raz wypowiadała się bardzo krytycznie na jego temat. Tym razem opublikowała nagranie na TikToku, w którym podobno po raz ostatni odniosła się do ich relacji.

Ślub od pierwszego wejrzenia zdołał połączyć na stałe wiele par, ale także zainicjował konflikty między programowymi małżonkami. Tak stało się w przypadku Igi i Karola z ostatniej edycji, którzy od początku nie zapałali do siebie zbyt dużą sympatią.

Ślub od pierwszego wejrzenia - Iga po raz ostatni komentuje swój udział w programie?

Iga Śmiechowicz i Karol Maciesz nie mieli łatwej sytuacji w programie. Wszystko przez to, że już od samego początku do ich relacji wtargnęły uprzedzenia i pretensje, które w głównej mierze miała Iga względem swojego męża.

Iga oczekiwała większej inicjatywy ze strony Karola. Zarzucała mu brak zainteresowania. Niestety mężczyzna nie do końca zgadzał się z jej punktem widzenia i sam postrzegał jej ciągłe uwagi jako natarczywe. Nie dziwiła więc jego decyzja na koniec programu.

Kiedy w ostatnim odcinku uczestnicy mieli zadecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie, Iga mimo wszystko chciała dać ich relacji szansę. Karol jasno zadeklarował, że chce rozwodu.

Sławomir

Ujawniono, ile Sławomir zarobił na piosence "Miłość w Zakopanem". Ilość zer powala

CZYTAJ DALEJ

Iga po programie wielokrotnie odnosiła się do łączącej ich relacji w mediach społecznościowych, Jak się okazuje, bywała też ostro krytykowana przez internautów, co tylko podsycało jej żal i poczucie niesprawiedliwości. Tym razem swoim nagraniem na TikToku chciała na zawsze odciąć się od tego tematu i zakończyć rozdział pt. Ślub od pierwszego wejrzenia.

Iga opublikowała nagranie na TikToku: Burza kłamstw

Iga w nagraniu na TikToku umieściła kilka zdjęć z dnia ślubu z Karolem. Dodała także fragment z przemową z wesela, która, jak ironicznie skomentowała, na pewno była prosto z serca.

- Życie stało się szalone i przyniosło Ci wielkie niespodzianki po piep**onej burzy kłamstw! Więc... teraz może być tylko lepiej - podsumowała w opisie nagrania.

Śmiechowicz zapewniła także, że to już ostatni raz, gdy odnosi się do swojego udziału w eksperymencie. Najwidoczniej jest już zmęczona nieustannymi komentarzami mediów pod jej adresem, które zwykle stawiają ją w tym negatywnym świetle.

Czy rzeczywiście Iga wypowiedziała się na ten temat po raz ostatni?

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Katarzyna AugustyniakAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Olga Kalicka pokazała zdjęcie ze ślubu przyjaciółki. Obie zachwycają urodą

Czytaj więcej >

Plotki

W najnowszym odcinku "Mam Talent" posypią się czerwone przyciski. Jurorzy nie byli zadowoleni

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z najmłodszą wnuczką. Rozczulający widok

Czytaj więcej >

Plotki

Elżbieta Romanowska o kontynuacji "Rancza". Brakuje jej udziału "Pawła Królikowskiego

Czytaj więcej >

Plotki

Fryzjer z "Top Model" dostaje porażające groźby. Wszystko przez metamorfozy uczestników

Czytaj więcej >
kajra

Plotki

Rafał Maserak martwi się o Kajrę

Czytaj więcej >