Swiatgwiazd.pl > Newsy > Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski postawili wszystko na jedną kartę, oboje byli w związkach. Kochają się od ponad 10 lat
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 29.10.2022 22:10

Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski postawili wszystko na jedną kartę, oboje byli w związkach. Kochają się od ponad 10 lat

Iwona Pavlović
Fot. instagram.com/iwonapavlovic

Iwona Pavlović uchodzi za bardzi surową jurorkę w programie "Taniec z gwiazdami". Są jednak chwile, w których "Czarna Mamba" pokazuje swoją miękką, pełną miłości stronę. To te momenty, które dzieli z ukochanym mężem. Są małżeństwem od 13 lat, a dla związku poświęcili swoje poprzednie relacje.

Iwona była w przeszłości żoną Arkadiusza Pavlovicia. Poznali się w 1981 roku na zgrupowaniu tanecznym, rozwiedli – w 2008. Już w 2009 roku tancerka poślubiła przedsiębiorcę Wojciecha Oświęcimskiego. Do dziś darzą się niegasnącym uczuciem.

Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski: historia miłości

Iwona i Wojciech pobrali się 25 września 2009 roku w Olsztynie, w którym do dzisiaj mieszkają. W zeszłym roku, na 12. rocznicę ślubu, jurorka "TzG" napisała na Instagramie: "Wojtek, mój kochany, wspaniały mąż, cudowny człowiek. Dziękuję Ci za każdą sekundę, minutę, godzinę, za każdy dzień, tydzień, miesiąc i rok. Bardzo Cię kocham i czuję wielkie szczęście każdego dnia. Niech to trwa".

W wywiadzie, jakiego udzielili oboje magazynowi "Viva!" Wojciech przyznaje, że na początku zauroczył go właściwie całokształt osobowości Iwony. "Miałaś wspaniałą figurę, piękne włosy. Nawet papieros w twoich rękach mi się podobał, bo trzymałaś go z gracją, choć palenia nie znosiłem. Nie było się do czego przyczepić" wspomina mężczyzna. Iwony nie zraziło nawet to, że jej ukochany miał trzech dorastających synów.

Łączy ich to, że oboje mają silne charaktery. Nie są od siebie zależni, za to słuchają się wzajemnie i są dla siebie przyjaciółmi. Nie walczą o przewagę w relacji. "Nieraz myślimy inaczej, różnimy się, ale nadal bardzo się kochamy, szanujemy i polegamy na sobie" mówiła Iwona w wywiadzie.

Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski o miłości

Pavlović wspomina w wywiadach, że ich charaktery się uzupełniają. Wojtek pomaga jej spokojniej stąpać po ziemi i dzięki swojemu opanowaniu analizować na spokojnie różne sytuacje. Akceptują siebie ze wszystkimi wadami i zaletami. Nie są też zazdrośni, bo sobie ufają.

"Wiem, z kim chcę być do końca swojego życia. Nigdy nie pragnąłem mieć jeszcze więcej, niż miałem mówi Oświęcimski, a Pavlović dodaje żartobliwie, że jej miłość objawia się przez przynoszenie mu kanapek. "Dużo kanapek, duża miłość" mówi ze śmiechem.

Czyż mogłabym usłyszeć piękniejsze słowa od męża po trzynastu latach bycia razem, kiedy budzę się rano: "Boże, Iwona, jaka ty jesteś piękna". Śmieję się wtedy i mówię: "Ty kłamczuchu". A on: "To nie jest kłamstwo, to prawda" – mówi zachwycona gwiazda.

Zobacz zdjęcia:

Iwona Pavlović
Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski, fot. instagram.com/iwonapavlovic
Iwona Pavlović
Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski, fot. instagram.com/iwonapavlovic
Iwona Pavlović
Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski, fot. instagram.com/iwonapavlovic
Iwona Pavlović
Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski z mamą Iwony, fot. instagram.com/iwonapavlovic
Iwona Pavlović
Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski z wnuczęciem, fot. instagram.com/iwonapavlovic

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat

3. Szykuje się kolejny skandal w rodzinie królewskiej? Miliony widzów zobaczą śmierć księżnej Diany

Zapraszamy na naszego Instagrama

Źródło: Viva!