Adam Małysz - żona opowiedziała o porodzie Żródło: ARTUR BARBAROWSKI/East News

Iza Małysz opowiedziała o swoim porodzie i trudnościach. „Zostałam sama”

26 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Adam Małysz i Izabela Małysz od dawna cieszą się opinią jednej z najpopularniejszych par polskiego sportu. Na przestrzeni lat ich małżeństwo musiało pokonać jednak wiele barier. Gdy na świecie pojawiła się mała Karolina, żona słynnego skoczka narciarskiego została sama. O trudnych początkach macierzyństwa opowiedziała w rozmowie dla Gazety Wyborczej.

  • Adam Małysz i Izabela Małysz są małżeństwem od 1997 roku
  • Kilka miesięcy po ślubie na świat przyszła ich córka, Karolina
  • Kariera sportowa skoczka narciarskiego nie ułatwiała życia młodym rodzicom
  • „Zostałam sama” – wyznała Izabela Małysz w rozmowie dla GW z 2003 roku

Izabela Małysz zasłynęła w mediach jako żona wybitnego polskiego skoczka narciarskiego. Przez wiele lat kariera męża mocno odbijała się na jej życiu prywatnym. Mimo to kobieta zawsze podchodziła do niej bardzo wyrozumiale.

Izabela Małysz szczerze o trudnych początkach macierzyństwa

W grudniu 1997 roku na świecie pojawiła się Karolina Małysz. Choć rodzice bardzo cieszyli się z jej narodzin, początkowo nie mogli wspólnie czuwać przy dziewczynce. Izabela Małysz opowiedziała o tym w wywiadzie dla Gazety Wyborczej z 2003 roku.

Przyjście na świat małej Karoliny zbiegło się w czasie z rozwojem kariery jej ojca, w którym fani skoków narciarskich przez lata pokładali wielkie nadzieje. Orzeł z Wisły musiał jednak ciężko trenować, a dodatkowo często wyjeżdżać za granicę. To nie ułatwiało mu wczesnego ojcostwa.

Wizja zagranicznego wyjazdu pojawiła się także tuż po narodzinach Karoliny. Okazało się, że niedługo po tym radosnym wydarzeniu sportowiec musiał stawić się w Finlandii. Wówczas wszystko spoczęło na barkach Izabeli. Młoda mama musiała zająć się domem oraz wychowywaniem córki.

Tylko u nas: Marian Lichtman o obietnicy złożonej Krawczykowi. Chodzi o jego synaTylko u nas: Marian Lichtman o obietnicy złożonej Krawczykowi. Chodzi o jego synaCzytaj dalej

- Dwa dni później, gdy byłam jeszcze w szpitalu, wyjechał do Finlandii. Zostałam sama z córeczką. Wszystko wydarzyło się tak szybko. Najpierw ślub, potem dziecko – wspominała w rozmowie.

Z pomocą przyszli jej rodzice. Teściowie Adama Małysza, którzy doskonale zdawali sobie sprawę z tego, z czym wiąże się jego praca, od początku stanęli na wysokości zadania. Kilka lat później Izabela Małysz szczerze wyznała, że jest im niesamowicie wdzięczna. Bez ich wsparcia wychowanie małej Karoliny z pewnością byłoby o wiele trudniejsze.

- Byłam młodą dziewczyną. Gdyby nie moi rodzice, nie wiem, jak bym sobie poradziła – dodała.

Niebawem Karolina skończy 24 lata

Od pamiętnych wydarzeń minęło wiele lat. Dziś dzięki wyrozumiałości Izabeli, pomocy rodziców i ogromnych starań Adama rodzina wciąż wiedzie szczęśliwe życie. W październiku Karolina, o której narodzinach wspominała żona skoczka, będzie obchodziła swoje 24. urodziny.

To jednak niejedyne święto, które już niebawem czeka rodzinę Adama Małysza. Jego jedyna córka szykuje się bowiem do ślubu. Jej narzeczonym jest Kamil Czyż. Mężczyzna – tak jak jego wybranka – pochodzi z Wisły.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł