Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jadwiga Barańska nie chciała już żyć. "Pozwólcie mi odejść". Mąż nad ranem przekazał, w jakim jest stanie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 22.09.2023 08:40

Jadwiga Barańska nie chciała już żyć. "Pozwólcie mi odejść". Mąż nad ranem przekazał, w jakim jest stanie

Jadwiga Barańska nie chciała już żyć, fot. AKPA
Jadwiga Barańska nie chciała już żyć, fot. AKPA

Jadwiga Barańska przez lata zachwycała widzów niezapomnianymi kreacjami aktorskimi. Niestety, w ostatnim czasie stan zdrowotny gwiazdy diametralnie się pogorszył. Jej mąż Jerzy Antczak właśnie ogłosił, jak obecnie czuje się artystka.

Jadwiga Barańska ucierpiała w wypadku

Jadwiga Barańska wykreowała na ekranie wiele postaci uznawanych dziś za kultowe, z których na pierwszy plan wybija się Barbara Niechcic z nominowanej do Oscara porywającej adaptacji “Nocy i dni” w reżyserii jej męża Jerzego Antczaka.

Niestety, fanami 87-letniej dziś aktorki wstrząsnęły ostatnio druzgocące wiadomości o nagłym pogorszeniu jej stanu zdrowotnego. Gwiazda ma poważne problemy ze wzrokiem, a co więcej, w wyniku niefortunnego upadku doznała poważnego urazu biodra, niepoddającego się operacji.

Jadwiga Barańska (1).png
Jadwiga Barańska doznała pęknięcia biodra, fot. KAPiF
Jadwiga Barańska w bardzo ciężkim stanie, odmawia pomocy i przyjmowania leków. "Pozwólcie mi odejść" Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Zły stan Jadwigi Barańskiej

Jakby tego było mało, przykuta do łóżka Jadwiga Barańska zaczęła popadać w apatyczny nastrój. W pewnym momencie straciła wszelkie chęci do życia, pozostawiając bezsilnym ukochanego męża.

Nie walczcie ze mną i pozwólcie mi odejść - miała powiedzieć Jerzemu Antczakowi, który dzielił się informacjami na temat stanu zdrowia ukochanej żony poprzez media społecznościowe.

Teraz, wybitny reżyser postanowił zaktualizować fanom wiadomości na temat kondycji Jadwigi Barańskiej. W opublikowanym na Facebooku wpisie wyjawił, jak obecnie czuje się jego małżonka.

Jadwiga Barańska (2).png
Jerzy Antczak wyjawił w jakim obecnie jest stanie Jadwiga Barańska, fot. KAPiF

W jakim stanie jest dziś Jadwiga Barańska?

Wielbiciele i dawni przyjaciele Jadwigi Barańskiej przekazywali poprzez kanały mediów społecznościowych wyrazy wsparcia dla aktorki oraz jej męża, zapewniali o modlitwie i wyrażali nadzieję na jej rychły powrót do zdrowia. Wygląda na to, że ich ciepłe słowa dodały otuchy schorowanej artystce.

Kochani przyjaciele, wasze modlitwy i czułość sprawiły, że przed chwilą Jadzia wstała z pościeli i o własnych siłach doszła do łazienki (15 kroków), prosi aby przekazać wam jej bezgraniczną wdzięczność i miłość - poinformował Jerzy Antczak na Facebooku.

Jadwiga Barańska (5).png
Jadwiga Barańska, fot. KAPiF
Jadwiga Barańska (3).png
Jadwiga Barańska i Jerzy Antczak, fot. KAPiF
Jadwiga Barańska (4).png
Jadwiga Barańska, fot. KAPiF
Karol Strasburger otworzył się w temacie ojcostwa. Jak radzi sobie z wychowaniem córki?
Karol Strasburger
fot. By Fryta 73 - Karol Strasburger 3, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=112222857
Pomimo późnego ojcostwa Karol Strasburger w pełni oddaje się domowym obowiązkom. Czas spędzony z małoletnią córką jest priorytetowy w jego harmonogramie.Sukces medialny zapewnił sobie za pomocą ról w kultowych produkcjach takich jak m.in.: "Noce i dnie", "Klan", "Czterdziestolatek", "Czarne chmury" czy "W labiryncie". Do dnia dzisiejszego świetnie radzi sobie w telewizji jako prowadzący teleturnieju "Familiada".W życiu prywatnym Karol Strasburger mierzy się z wyzwaniami późnego ojcostwa. Jego żona jest od niego o 37 lat młodsza, a córka skończyła nie tak dawno 3 lata. Każdy dzień gwiazdora podporządkowany jest pod potrzeby dziecka.
Czytaj dalej
Kultowa Zofia Merle ma ogromny dorobek artystyczny
Zofia Merle
Zofia Merle
W młodości Zofia Merle nie wiązała nadziei zawodowych z aktorstwemLos chciał, że na długie lata związała karierę zarówno z występami na scenie, jak i przed kamerąDo najbardziej znanych aktorskich kreacji Zofii Merle należą te z takich produkcji “Noce i dnie” czy “Klan”Zofia Merle przyszła na świat w marcu 1938 roku w Warszawie, gdzie mieszka do dziś. Rozpoczynała karierę zawodową w późnych latach 50 ubiegłego wieku, szybko podbijając serca szerokiej widowni dzięki licznym występom w teatrze i telewizji. W świadomości wielu odbiorców figuruje przede wszystkim jak odtwórczyni ról przedstawiających osoby energiczne, gadatliwe i nadopiekuńcze.
Czytaj dalej