Jak schudła Victoria Beckham? Żródło: instagram.com/victoriabeckham

Jak schudła Victoria Beckham?

21 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Jak schudła Victoria Beckham? Znana modelka i celebrytka opracowała doskonały sposób, a wielbicielki w końcu mogą go poznać. Kosztuje ją to wielu wyrzeczeń.

Jak schudła Victoria Beckham? Nie da się zaprzeczyć, że żona Davida Beckhama od lat zachwyca nienaganną sylwetką, której wiele kobiet jej zazdrości. Okazuje się, że projektantka znalazła klucz do sukcesu.

Współczesna ikona stylu

Od lat żona Davida Beckhama uchodzi za współczesną ikonę stylu, która wyznacza trendy i jest inspiracją dla milionów kobiet z całego świata. Popularność Victorii zaowocowała jeszcze, gdy była członkinią zespołu Spice Girls.

Od lat obserwatorzy śledzą życie prywatne i zawodowe Victorii, a najwięcej komentarzy dotyczy perfekcyjnej sylwetki modelki. Chociaż ta ma 46 lat, a za sobą cztery porody, wciąż zachwyca idealną figurą, której zazdrości jej wiele pań.

Szerokie grono fanek od dawna dopytuje, jak Victorii udało się wypracować takie ciało. Okazuje się, że ta nie tylko poświęciła się wyczerpującym treningom, ale też specjalnej diecie. Prasa ujawniła wszystkie szczegóły i tajemnice.

Jak schudła Victoria Beckham?

Jak opisuje Party.pl, Victoria od dawna ćwiczy, co ujędrnia jej ciało, buduje mięśnie i pozwala utrzymać odpowiednią wagę. Nie w sposób jednak zaprzeczyć, że równie ważna, co aktywność fizyczna, jest odpowiednia dieta.

Żona Davida Beckhama dla lepszych rezultatów postanowiła przejść na dietę alkaliczną, która polega na utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej we krwi. Codzienny jadłospis modelki opiera się więc głównie na owocach i warzywach.

Co więcej, Victoria do minimum ograniczyła dania mięsne, nabiał oraz makarony, ponieważ są to produkty, które zakwaszają organizm. Celebrytka każdego dnia pije również duże ilości przefiltrowanej wody z sokiem z cytryny. Dzięki diecie alkalicznej Victoria może cieszyć się perfekcyjną sylwetką.

Należy jednak pamiętać, że choć dieta pozwala zgubić zbędne kilogramy i wypracować wymarzoną figurę, powinna być ona dostosowana do organizmu, a najlepiej skonsultowana z lekarzem. Nieodpowiednio zbilansowana dieta może przynieść więcej szkód aniżeli korzyści, a co gorsza, konsekwencje mogą być długotrwałe.

Źródło: Party

Następny artykuł