Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jakiego wyznania jest Małgorzata Rozenek? Gwiazda nie ochrzciła najmłodszego syna
Wiola Piróg
Wiola Piróg 05.01.2022 01:00

Jakiego wyznania jest Małgorzata Rozenek? Gwiazda nie ochrzciła najmłodszego syna

Rozenek
fot. instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek-Majdan nie zdecydowała się ochrzcić syna, chociaż jak przyznaje, jest osobą wierzącą. Co wpłynęło na to, że postąpiła w ten sposób? Celebrytka uważa, że kościół powinien się zreformować.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest znaną osobowością telewizyjną. Prowadziła wiele programów takich jak: "Perfekcyjna pani domu", czy "Projekt Lady". Prywatnie związana jest z Radosławem Majdanem, z którym ma syna Henryka. Ma także dwóch starszych synów z poprzedniego związku.

Jakiego wyznania jest Małgorzata Rozenek-Majdan?

Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Pudelkiem wyznała, że jest osobą wierzącą, ale nie jest związana z instytucją Kościoła. Uważa, że Kościół powinien przejść reformę.

- Jest mi bardzo ciężko zaakceptować wiele żywych problemów kościoła i uważam, że trudno będzie dla takich ludzi jak my odnaleźć się w instytucji kościoła, jeśli ona się nie zreformuje - powiedziała.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ochrzciła syna

Z kolei w rozmowie z Party Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała, że nie ma potrzeby, aby ochrzcić najmłodszego syna Henia. Gwiazda pozostawia kwestię wiary swoim dzieciom i pozwala im samodzielnie dokonywać wyborów z nią związanych.

- Absolutnie nie podjęliśmy tej decyzji o chrzcie, wręcz nie czujemy jakby przyjaznej atmosfery do tego. Jeżeli miałabym ochrzcić Henryka, to tylko dlatego, żeby moi rodzice zostali jego rodzicami chrzestnymi - mówi Rozenek.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa, że wszystkie jej dzieci zostały poczęte za pomocą in vitro. Jest także założycielką fundacji "MRM", której celem jest umożliwienie dostępu do specjalistycznych usług medycznych i leczenia osobom niezamożnym.

Gwiazda promuje leczenie niepłodności różnymi metodami, w tym metodą in vitro, której Kościół nie akceptuje. Jego przedstawiciele niejednokrotnie wyrażali sprzeciw wobec zapłodnienia pozaustrojowego, twierdząc, że tak daleko idące interwencje biotechnologiczne są niegodziwe.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Gwiazdor "M jak miłość" pokazał chłopaka? Do sieci wpadło dwuznaczne zdjęcie 2. Smutne doniesienia ws. Franciszka Pieczki. "Ja się śmierci nie boję" 3. Derulo usunął wpis o Sylwestrze. Jacek Kurski ma powód do smutku?

Źródło: plotek.pl, o2.pl, mrmfundacja.pl, pl.aleteia.org