Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jakub Rzeźniczak znowu zostanie ojcem? Pod nowym nagraniem fani ruszyli z gratulacjami
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.08.2023 20:10

Jakub Rzeźniczak znowu zostanie ojcem? Pod nowym nagraniem fani ruszyli z gratulacjami

Jakub Rzeźniczak
Jakub Rzeźniczak znowu zostanie ojcem?, fot. KAPiF/instagram.com/jakubrzezniczak25/

Jakub Rzeźniczak zaskoczył internautów romantycznym nagraniem z żoną. W komentarzach zaczęto gratulować szczęśliwej parze. Obserwatorzy nie mają wątpliwości, że rodzina piłkarza się powiększy. 

Jakub Rzeźniczak: związki

Piłkarz przed związkiem z Pauliną, tworzył parę z byłą uczestniczką "Top Model", Magdaleną Stępień. Wspólnie doczekali się nawet synka, Oliwiera, który odszedł w ubiegłym roku po walce z chorobą.

Duet jeszcze przed narodzinami dziecka się rozstał, a Jakub Rzeźniczak odnalazł szczęście i wsparcie u boku nowej partnerki. Obecnie jego żoną jest Paulina. Wspólnie chętnie pokazują swój związek w mediach społecznościowych.

Tłum "wybuczał" Dawida Podsiadło na Narodowym. Jego słowa rozjuszyły 80 tys. ludzi!

Jakub Rzeźniczak pokazał romantyczne nagranie z żoną

Na profilu sportowca ukazało się krótkie wideo, na którym widać go w romantycznych objęciach małżonki. Nie brak tu czułości, pocałunków czy objęć. Dodatkowo para opisała łączące ich uczucie. 

Według nich miłość "budzi dusze, pcha nas ku lepszemu, rozpala w sercach ogień, a w duszy sieje spokój". Internauci nie skupili uwagi na przesłaniu pary. Ich zainteresowanie wzbudziło zupełnie coś innego.

Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak
Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka fot. Instagram
Jakub Rzeźniczak
Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka fot. Instagram

Jakub Rzeźniczak znowu będzie ojcem?

Obserwatorzy Jakuba Rzeźniczaka zwrócili uwagę na wygląd jego żony. Ubrana w letnią sukienkę, sprytnie manewrowała różowym sweterkiem, który zupełnie zasłaniał okolice jej brzucha. Co więcej, para przybierała romantyczne pozy, które dodatkowo ukrywały ten obszar ciała Pauliny. Dla internautów takie "wskazówki" oznaczały tylko jedno.

  • Gratulacje dla Was, bo ewidentnie Paulina jest w ciąży.
  • Przecież widać gołym okiem ciążę.
  • Chyba coś było widać.

Na razie żadna ze stron nie skomentowała zainteresowania internautów. Domysły wzbudzają w nich wielką radość, więc potwierdzenie takich wieści byłoby wręcz euforyczne dla obserwatorów duetu.