Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Janachowska naśmiewa się z męża milionera. Bohosiewicz dorzuciła do pieca
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.05.2024 14:52

Janachowska naśmiewa się z męża milionera. Bohosiewicz dorzuciła do pieca

Izabela Janachowska, Maja Bohosiewicz
fot. KAPiF

Izabela Janachowska podbija media społecznościowe swoimi zabawnymi nagraniami opisującymi jej codzienne życie. Ostatnia publikacja wzbudziła sensację również wśród gwiazd. Komentarz Mai Bohosiewicz dolał oliwy do ognia.

Izabela Janachowska związała się z milionerem

Prezenterka przez lata współpracowała z Polsatem jako jedna z prowadzących rozrywkowego programu "Taniec z Gwiazdami". To tam podczas jednych z nagrań poznała przystojnego biznesmena. Krzysztof Jabłoński był jednym z gwiazdorskich gości.

Znajomość przerodziła się w uczucie, które sformalizowali w 2014 roku podczas uroczej ceremonii w Rzymie. Kilka lat później doczekali się narodzin syna, Christophera Alexandra. Obecnie duet chętnie opowiada o swojej codzienności w mediach społecznościowych.

Izabela Janachowska po zakończeniu współpracy z hitem Polsatu skupiła się na prowadzeniu firmy organizującej przyjęcia weselne. Za biznesem stoi także jej mąż. Dodatkowo gwiazda wpuszcza internautów do swojej prywatności, tworząc coraz to nowy kontent. 

Niedawno zaczęła z przymrużeniem oka patrzeć na swoją rzeczywistość. Postanowiła śmiać się z kłopotów finansowych. Szczegóły poniżej.

Iza Janachowska z synem w Sopocie. Mały Chris w kurtce wartej grube tysiące. Natknęli się na paparazzi Iza Janachowska pokazała, jaki sposób ma jej mąż milioner, żeby na niej oszczędzać. Sprytne

Izabela Janachowska naśmiewa się ze swojego stylu życia

Prezenterka należy do gwiazd, które chętnie emanują swoimi luksusami. W mediach społecznościowych wielokrotnie pokazywała, jak spędza odpoczynek na ekskluzywnym rejsie, a także wraz z rodziną odkrywa egzotyczne zakątki.

Niedawno jednak zaczęła tworzyć na swoim profilu humorystyczne treści związane z wygodnym stylem życia. Jeden z jej postów, na którym urządziła dzień w SPA swojej karcie kredytowej, obejrzało ponad milion internautów. Dystans Izabeli Janachowskiej budzi skrajne emocje.

  • Pokaż to tym którym nie starcza do 1. Pokaż to samotnej mamie wychowującej dwójkę dzieci, pokaż to gościowi który zamyka firmę bo nie stać go na zus, pokaż to tym którzy tracą pracę... na pewno będą się śmiali.
  • Wygrałaś dziś internety.
  • Bez jaj to co ona ma siedzieć i płakać że ma pieniądze, a innym nie starcza do 1? Czy ma udawać, że jest biedna i żyje w ubóstwie? Ludzie nie popadajcie ze skrajności w skrajność... - dyskutowano w komentarzach.

Wzbudzenie sensacji tylko zachęciło Izabelę Janachowską do kolejnych publikacji. Tym razem pokazała męża, który ze spuszczoną głową patrzy na coś w laptopie. Po chwili w kadrze pojawia się jego żona, która z radosną miną paraduje z torbami luksusowych marek. 

Mój mąż stresujący się o finanse… - podpisała nagranie.

Po krótkim poście mogłoby się wydawać, że w życiu gwiazda zbliża się kryzys, a nawet kłopoty finansowe. Ten problem postanowiła rozwiązać Maja Bohosiewicz. Jej komentarz rozgrzał samą prezenterkę.

Maja Bohosiewicz dodała do pieca pod postem Izabeli Janachowskiej. To rozwiąże jej "problemy"?

Nagranie ponownie wzbudziło spore zainteresowanie internautów, jednak to komentarz Mai Bohosiewicz przykuwa uwagę. Aktorka, która również lubuje się w luksusowym stylu życia, wyszła z poradą dla przyjaciółki. Według niej "kłopoty finansowe" mogą zostać zażegnane przez samego milionera.

Dwa dochody są lepsze niż jeden. Upewnij się, że Twój mąż ma dwie prace - poradziła.

Izabela Janachowska szybko przeczytała odpowiedź gwiazdy. W tej kwestii niezaprzeczalnie zgodziła się z jej stwierdzeniem.

Szczęśliwa żona, szczęśliwe życie - podsumowała.

Wygląda na to, że nawet w kryzysowej sytuacji Izabela Janachowska poradzi sobie z uśmiechem na twarzy. 

Izabela Janachowska, fot. KAPiF
Izabela Janachowska naśmiewa się z męża milionera, fot. KAPiF
Izabela Janachowska, fot. KAPiF
Izabela Janachowska naśmiewa się z męża milionera, fot. KAPiF