Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Iza Janachowska pokazała, jaki sposób ma jej mąż milioner, żeby na niej oszczędzać. Sprytne
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.02.2024 18:17

Iza Janachowska pokazała, jaki sposób ma jej mąż milioner, żeby na niej oszczędzać. Sprytne

Iza Janachowska
Jak żyje Iza Janachowska?, fot. KAPiF

Iza Janachowska poślubiła dekadę temu milionera Krzysztofa Jabłońskiego. Na co dzień prowadzą wystawne życie. Okazuje się jednak, że biznesmen na nietypowy sposób na oszczędzanie. Co właśnie ujawniła na nagraniu jego żona?

Iza Janachowska i Krzysztof Jabłoński: historia związku

Iza Janachowska przez długi czas występowała w programie „Taniec z gwiazdami”. To właśnie na planie tego formatu poznała milionera Krzysztofa Jabłońskiego. Biznesmen pojawił się tam jako gość. Uczucie pojawiło się bardzo szybko. Ślub pary odbył się w 2014 roku w Rzymie. 10 maja 2019 doczekali się narodzin syna Christophera Alexandra.

Krzysztof Jabłoński był wcześniej żonaty i z tego związku ma już jednego syna. Relacja nie przetrwała jednak próby czasu i rozpadła się, zanim milioner poznał Izabelę. Obecnie razem prowadzą firmę o tematyce związanej ze ślubami i organizacją imprez, Wedding & Party Dream. Czym jeszcze w przeszłości zajmował się biznesmen i co doprowadziło go do obecnego bogactwa? Szczegóły poniżej.

Tak wyglądają luksusy Janachowskiej za granicą! Pokazała swoje królestwo. Tylko najbogatsi mogą sobie pozwolić na coś takiego Niedawno w stanie zagrażającym życiu trafiła do szpitala, a teraz to. Izabela Janachowska dzieli się smutnymi wieściami

Kim jest mąż Izabeli Janachowskiej, Krzysztof Jabłoński?

Mąż Izabeli Janachowskiej urodził się w 1959 roku. Między parą jest 27 lat różnicy, jednak nie przeszkadza im to ani w związku, ani w wychowywaniu wspólnie syna. Przyszły milioner zaczynał jako mechanik samochodowy. Wkrótce doczekał się własnego warsztatu. W 1992 roku założył wraz ze wspólnikiem firmę produkującą świece. 

Towary eksportował za granicę, nawiązał też współpracę z tak wielkimi firmami, jak Ikea, Tesco czy Wal-Mart. Z upływem lat stał się jednym z liderów produkcji świec zapachowych w Europie i mocnym graczem w USA. Jabłoński dorobił się milionów. W 2018 roku sprzedał spółkę, by skupić się na biznesie ślubnym, jaki prowadzi z Janachowską.

Iza i Krzysztof uwielbiają podróżować po świecie z ich synkiem. Zdjęcia z ich zagranicznych wypraw pokazują skalę luksusu, w jakim żyją. Okazuje się jednak, że biznesmen ma pewien sprytny sposób na oszczędzanie. Jaki? Zobaczycie na nagraniu poniżej.

Izabela Janachowska, mąż Krzysztof Jabłoński, metoda na oszczędzanie
Iza Janachowska i Krzysztof Jabłoński z synem, fot. instagram.com/izabelajanachowska

Mąż Izabeli Janachowskiej ma sposób na oszczędzanie

Na nagraniu, jakie w sieci opublikowała Iza, widzimy ją z mężem na zakupach. Żona milionera usiłuje wejść do salonów tak prestiżowych marek, jak Tom Ford, Cartier, Chanel, Rolex i Hermès. Krzysztof Jabłoński trzyma ją jednak za rękę i odciąga, kiedy ona próbuje wejść do sklepu.

Kiedy trzymanie za rękę to nie romantyzm, a ekonomia. Jak myślisz, jaka jest motywacja Twojego mężczyzny kiedy trzyma Cię za rękę na zakupach? – napisała rozbawiona Janachowska na Instagramie.

Co ciekawe, część fanek potwierdziła, że ich mąż zachowuje się w podobny sposób. Wszystkich bawił humor Izy.

  • Uwielbiam ten dystans!
  • Mój Mąż też tak robi! W sumie to śmieszne, czasem wkurzające, ale koniec końców źle na tym nie wychodzimy.
  • Powinien zrobić tak, jak to robią rodzice dzieciom, gdy zbliżają się do sklepu z zabawkami. Zakrywasz oczy, bierzesz na ręce i szybko mijasz sklep.
  • Gorzej, gdy odkrywa pudełko w domu i zna się na metkach – czytamy w komentarzach.

A wy stosujecie takie metody?

Izabela Janachowska, mąż Krzysztof Jabłoński, metoda na oszczędzanie
Iza Janachowska i mąż Krzysztof Jabłoński, fot. instagram.com/izabelajanachowska
Izabela Janachowska, mąż Krzysztof Jabłoński, metoda na oszczędzanie
Iza Janachowska i mąż Krzysztof Jabłoński, fot. KAPiF
Izabela Janachowska, mąż Krzysztof Jabłoński, metoda na oszczędzanie
Izabela Janachowska, fot. KAPiF