Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Niedawno w stanie zagrażającym życiu trafiła do szpitala, a teraz to. Izabela Janachowska dzieli się smutnymi wieściami
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 13.02.2024 09:23

Niedawno w stanie zagrażającym życiu trafiła do szpitala, a teraz to. Izabela Janachowska dzieli się smutnymi wieściami

Izabela Janachowska, fot. KAPiF
Izabela Janachowska, fot. KAPiF

Izabela Janachowska trafiła w ubiegłym roku na oddział neurologiczny. Choć wydawało się, że wszystko jest już na dobrej drodze, gwiazda wciąż zmaga się z problemami zdrowotnymi. W jej życiu pojawiły się kolejne dolegliwości.

Izabela Janachowska w szpitalu

Izabela Janachowska wywołała poważny obawy wśród fanów, gdy w ubiegłym roku nieoczekiwanie trafiła do szpitala. Jak wkrótce później wyjaśniała w swoich mediach społecznościowych, potrzebna jej była pilna pomoc neurologiczna.

Myliłam słowa, mówiłam inne słowo, niż chcę, albo nie potrafiłam nazywać przedmiotów nazwami własnymi. Używałam wyrazów bliskoznacznych, ale nadal nie wyrażałam tego, co chciałam powiedzieć - opowiadała o swoich objawach gwiazda.

Jak wyjawiła, wszystko zaczęło się od banalnie, od bólu głowy. Zaapelowała też do swoich wielbicieli, by nie bagatelizowali objawów, które mogą wydawać im się błahe - często prowadzą bowiem do poważnych powikłań.

Kolejne roszady w Polsacie. Izabela Janachowska już nie jest gwiazdą nr 1. "Opatrzyła się widzom" Ramówka Polsatu. Obok Izabeli Janachowskiej nikt nie usiadł. Wiemy, co się wydarzyło za kulisami

Stan zdrowia Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska nie wyjawiła, z jaką konkretnie chorobą się zmaga, a wskazywane przez nią dolegliwości mogą wskazywać na wiele wariantów. Jedno jest pewne, gwiazda potrzebuje odpoczynku. Nie będziemy mogli zatem podziwiać jej w nowej edycji “Tańca z gwiazdami”.

W czasie gdy w Polsce trwa sezon grypowy, prezenterka wraz z mężem i synkiem zdecydowała się wyjechać na gorące Malediwy. W sprzyjających warunkach dochodzi do zdrowia i jak tłumaczy, czuje się znacznie lepiej.

Niestety, towarzyszą jej nowe dolegliwości, które z pewnością nie ułatwiają jej odpoczynku, na jaki zasługuje.

Problemy Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska wyjawiła, że ostatnie wyniki przeprowadzonych przez nią badań okazały się korzystne. Przy pomocy farmakologii, wróży jej się możliwość pełnego wyzdrowienia. Pojawiły się jednak pewne problemy związane ze stresem.

Ze stresem ostatnio w ogóle sobie nie radzę. Bardzo słabo śpię albo w ogóle nie śpię. Czuję się dosyć osłabiona. A z drugiej strony nawet boję się wziąć jakiekolwiek suplementy na lepsze spanie typu melatonina. Już nawet nie chcę myśleć o tabletkach chemicznych na spanie. Na razie staram się odganiać złe myśli - tłumaczyła gwiazda.

Izabela Janachowska
Izabela Janachowska, fot. KAPiF
Izabela Janachowska
Izabela Janachowska, fot. KAPiF
Izabela Janachowska
Izabela Janachowska, fot. KAPiF

Źródło: pudelek.pl