TVP - oświadczenie Żródło: sreen/youtube.com/stanleypol, TRICOLORS/East News

Jest oświadczenie TVP ws. kontynuacji programu „Jeden z dziesięciu”

23 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Władze TVP odniosły się do domniemanego zakończenia „Jednego z dziesięciu”. Teleturniej gości na antenie stacji od blisko trzech dekad. „Telewizja Polska nie będzie zawierać niekorzystnych umów” – podano w oświadczeniu.

  • Po niedawnym Wielkim Finale „Jednego z dziesięciu” w sieci zawrzało. Fani zaczęli obawiać się, że to koniec popularnego teleturnieju
  • Ich obawy potwierdziło oświadczenie TVP. Władze stacji poinformowały o konflikcie z produkcją „Jednego z dziesięciu”
  • Do sytuacji odniósł się między innymi Tadeusz Sznuk. „Telewizja jest dla mnie nieodgadnioną instytucją” – powiedział w rozmowie dla WP

W mediach znów zrobiło się głośno o TVP. Tym razem chodzi o teleturniej „Jeden z dziesięciu”, którego kontynuacja stanęła pod znakiem zapytania. Jako pierwsi swoje obawy wyrazili internauci.

„Jeden z dziesięciu” zniknie z anteny TVP?

Zaledwie wczoraj informowaliśmy o domniemaniach na temat zakończenia „Jednego z dziesięciu”. Przypomnijmy, że format gości na antenie Telewizji Polskiej od czerwca 1994 roku. Prowadzącym teleturnieju od blisko trzech dekad jest Tadeusz Sznuk.

„Jeden z dziesięciu” cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Mimo to w sieci pojawiły się plotki, że 124. edycja programu, której finał odbył się w minioną środę, była ostatnią odsłoną, którą wyemitowała stacja TVP. Wszystko przez słowa prowadzącego.

- Widzom dziękujemy za obecność. I to koniec– powiedział w środę Tadeusz Sznuk (więcej TUTAJ).

Iza i Kamil ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” są razem po programie? Internauci znaleźli dowódIza i Kamil ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” są razem po programie? Internauci znaleźli dowódCzytaj dalej

Stacja wydała oświadczenie

Na reakcję Telewizji Polskiej nie trzeba było długo czekać. Przedstawiciele stacji szybko ustosunkowali się do plotek, informując fanów „Jednego z dziesięciu” o swoim nieporozumieniu z produkcją teleturnieju. Tym samym potwierdzili, że 124. edycja programu może być jego ostatnią odsłoną.

- Oczekiwania producenta wykraczają poza standardy TVP i nie mogą być spełnione – podaje TVP w komunikacie.

Co więcej, władze Telewizji Polskiej przyznały, że warunki stawiane przez producentów „Jednego z dziesięciu” są dla nich niekorzystne. Jeśli ulegną one zmianie, popularny teleturniej wróci na ekrany. Jeśli nie – widzowie będą mogli liczyć wyłącznie na powtórki.

- Telewizja Polska nie będzie zawierać niekorzystnych umów. Te czasy skończyły się bezpowrotnie kilka lat temu – dodano w oświadczeniu.

Przedstawiciele TVP zaznaczyli, że liczą na pozytywne zakończenie negocjacji. Zdają sobie sprawę, że właśnie tego oczekują też widzowie.

Co na to Tadeusz Sznuk?

W rozmowie dla Wirtualnej Polski do tematu zakończenia „Jednego z dziesięciu” odniósł się także sam Tadeusz Sznuk. Prowadzący teleturnieju nie chciał jednak zdradzać żadnych szczegółów. Przyznał natomiast, że po tylu latach pracy telewizja wciąż pozostaje dla niego nieodgadniona.

- Nie mogę nic na ten temat powiedzieć. Telewizja jest dla mnie nieodgadnioną instytucją – zaznaczył.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Andrzej Kosmala opublikował przejmujące nagranie. „Niedługo do was dołączę”
  2. Wyszło na jaw, jak zachowują się gwiazdy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za kulisami
  3. Ewa Krawczyk przeżywa śmierć męża: „śpię na jego połowie łóżka”


Źródło: Pomponik, Facebook

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł