Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Joanna Jędrzejczyk o spowiedzi: "obraziłam się na kościół"
Kamila Krótka
Kamila Krótka 29.08.2021 02:00

Joanna Jędrzejczyk o spowiedzi: "obraziłam się na kościół"

pjimage (71)
Jan BIELECKI/East News

Joanna Jędrzejczyk coraz chętniej pokazuje się i wypowiada publicznie, poruszając różnorakie tematy. W ostatnim z nich podjęła temat spowiedzi, podczas której ksiądz wyjątkowo ją zirytował. Co takiego powiedział?

Joanna Jędrzejczyk w ostatnim czasie nie może narzekać na brak popularności. Stała się rozpoznawalna m.in. dzięki dołączeniu do jury programu "Dance Dance Dance".

Joanna Jędrzejczyk podzieliła się osobistym wyznaniem

Gwiazda od momentu, jak zyskała na popularności, chętnie dzieli się nie tylko sprawami zawodowymi, ale i prywatnymi. Na jej Instagramie fani mogą znaleźć wiele zdjęć, które wiele mówią o tym, jak spędza czas zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym.

W ostatnim wywiadzie poruszyła kwestii nad wyraz prywatnej i tym samym zwróciła uwagę na ważną kwestię. Opowiedziała o podejściu do Boga i tym, że nie wstydzi się swojej wiary. Zdradziła to w programie "Niech gadają".

To jednak nie wszystko. Nie uniknęła tematu spowiedzi, który był w tym wywiadzie najbardziej kontrowersyjny.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

"Ksiądz zagrał ze mną w politykę"

Jędrzejczyk wyraźnie zirytowało ostatnie zdarzenie podczas spowiedzi. Poruszyło ją na tyle, że zdecydowała opowiedzieć o nim publicznie:

- Jakiś czas temu poszłam do spowiedzi. Ksiądz zagrał ze mną w politykę i na miesiąc obraziłam się na kościół - wyznała.

Gwiazda nie podzieliła się szczegółami tego zdarzenia, ale sam fakt poruszenia tematu polityki podczas spowiedzi wydaje się wystarczająco oburzający. Zgadzacie się?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]