Joanna Koroniewska żegna aktora Żródło: instagram.com joannakoroniewska

Joanna Koroniewska pięknie pożegnała Krzysztofa Kowalewskiego. "Serce rozpada się na kawałki"

7 Luty 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Joanna Koroniewska postanowiła pożegnać na swoim Instagramie Krzysztofa Kowalewskiego. Aktorka w piękny sposób wspomniała starszego kolegę, zwracając uwagę na to, jaką cudowną był osobą. Nie tylko ona - wiele gwiazd składa rodzinie kondolencje.

Joanna Koroniewska, Kuba Wojewódzki czy Joanna Jabłońska to tylko niektóre gwiazdy, jakie zamieściły w swoich mediach społecznościowych wpisy upamiętniające Krzysztofa Kowalewskiego. Przez lata swojej działalności aktor wielokrotnie udowodnił swój kunszt, ale też pozostał wspaniałym człowiekiem. Wieść o jego śmierci, jaką 6 lutego przekazała żona artysty, wstrząsnęła nie tylko fanami, ale także gwiazdami polskiego show biznesu.

Joanna Koroniewska i inne gwiazdy żegnają Krzysztofa Kowalewskiego

Wiele celebrytów zdecydowało się symbolicznie pożegnać Krzysztofa Kowalewskiego w swoich social mediach. Jedną z nich jest Joanna Koroniewska, która na swoim Instagramie pokazała czarno-białe zdjęcie aktora. Dodała także słowa, od których łzy same lecą z oczu.

- Odszedł jeden z największych artystów... Krzysztof Kowalewski, doskonały aktor, ale i wyjątkowo skromny i wesoły człowiek. Nigdy nie zapomnimy. Ogromne wyrazy współczucia dla Agnieszki i Gabrysi oraz całej Rodziny. Serce rozpada się na kawałki - napisała.

Na podobne oddanie hołdu aktorowi zdecydował się także Kuba Wojewódzki, który z kolei zamieścił ujęcie ze swjego autorskiego talk showu, podczas którego rozmawiał z artystą. Podpisał je krótko:Panie Sułku, kocham Pana.Dziękuję, że byłeś.

Piotr Żyła ma powody do radości. Była żona wyznała całą prawdę na temat dzieciPiotr Żyła ma powody do radości. Była żona wyznała całą prawdę na temat dzieciCzytaj dalej

Podobnie zrobiła Joanna Racewicz, która podobnie jak żona Macieja Dowbora, zamieściła na Instagranie czarno-białą fotografię Krzysztofa Kowalewskiego dopisując tylko Kocham Pana, Panie Sułku jedyny... - Cicho, wiem.

Joanna Jabłczyńska z kolei wspomniała film Nigdy w życiu!, gdzie miała okazję zagrać z gwiazdorem. Na pamiątkę tego wydarzenia dodała na Instagrama czarno-biały kadr z filmu.

- To ogromny zaszczyt, że pozostał film, w którym miałam przyjemność grać z Panem Krzysztofem. Pamiętajcie o Nim i Jego niepowtarzalnych kreacjach aktorskich - napisała.

Kocham pana, panie Sułku

Poza licznymi rolami filmowymi i serialowymi, wiele osób pokochało Krzysztofa Kowalewskiego za jego wcielenie się w tytułowego Sułka z komediowego słuchowiska radiowego Kocham pana, panie Sułku.Partnerowała mu Marta Lipińska, wcielająca się w rencistkę Elizę, od lat bez wzajemności zakochaną w Sułku.

Program doczekał się 294 odcinków. Emitowany był w programie III Polskiego Radia, Trójce i Jedynce. Choć czas w programie płynął zgodnie z rzeczywistością, mimo upływu 30 lat niewiele się zmieniło w życiu głównych bohaterów. Przez lata w słuchowisku udział wzięli między innymi Ewa Gawryluk, Stanisława Celińska, Maciej Zembaty, Jan Kobuszewski i Henryk Borowski.

Panie Sułku, kocham Pana. Dziękuje że byłeś???? k.

Opublikowany przez Kuba Wojewódzki Jednoosobowa subkultura Sobota, 6 lutego 2021

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Jastrząb Post

Następny artykuł