Swiatgwiazd.pl
Koroniewska

Instagram / Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska poruszyła ważny społeczny problem

25 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Joannie Koroniewskiej udało się uzyskać sporą popularność w sieci - wciąż o nią dba, na bieżąco wrzucając nowe zdjęcia i nagrania ze swojego życia. Najnowsze zdjęcie, wykonane wśród ulewy wywołało krytyczne i niewybredne komentarze.

  • Joanna Koroniewska opublikowała pocieszne zdjęcie w trakcie letniej ulewy

  • Spotkała się później z nieprzyjemnymi komentarzami

  • Dziennikarka zdecydowała się odnieść do reakcji internautów w osobnym, szczerym wpisie. Przy okazji poruszyła ważną kwestię społeczną.

Partnerka Macieja Dowbora, choć rozpoczynała karierę w telewizji, niedawno większość swojej działalności przeniosła do internetu. Okazuje się jednak, że nie zawsze jej wpisy spotykają się z pozytywnym odbiorem - jej niewinne zdjęcie w deszczu wywołało niewybredne komentarze ze strony internautów.

Joanna Koroniewska skrytykowana za zdjęcie w deszczu

Prezenterka i aktorka w ostatnich miesiącach zdobyła ogromną popularność w sieci. W czasach pandemii wraz z mężem, Maciejem Dowborem regularnie dzielili się zdjęciami i nagraniami z ich prywatnego życia. Zaczęli prowadzić także wspólnie własny program na Instagramie o wdzięcznej nazwie ,,Dowbory be happy".

Niestety dość szybko musiała się przekonać, że w Internecie dużo łatwiej o ostrą krytykę ze strony odbiorców (więcej tutaj). Niedawno opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z warszawskiej ulicy w trakcie jednej z ulew, które przetoczyły się nad Polską w ostatnich dniach.

Okazało się, że zdjęcie wzbudziło spore kontrowersje. Ze względu na ciepłą temperaturę, Koroniewska miała na sobie bluzkę na ramiączkach oraz krótkie spodenki. Nad sobą trzymała parasolkę, jednak dociekliwi internauci zaczęli na siłę doszukiwać się... biustu widocznego pod bluzką dziennikarki.


grad_Adrian Berkowicz

Adrian Berkowicz z "Rolnik szuka żony" doświadczył skutków załamania pogody

CZYTAJ DALEJ

Odpowiedź Joanny Koroniewskiej na krytykę internautów

Pod postem już nie znajdziemy komentarzy nawiązujących do biustu Joanny Koroniewskiej - dziennikarka najprawdopodobniej zdecydowała się je usunąć. Na niewybredne komentarze Koroniewska zdecydowała się odpowiedzieć w osobnym wpisie. Tam też zacytowała jedną z wiadomości, którą otrzymała - obcy mężczyzna miał jej zarzucić ,,spacer na luzie, bez staniczka".

- Niby nic takiego, ale szczerze?! Bardzo mnie to zażenowało, poczułam się totalnie uprzedmiotowiona - skomentowała rozżalona w dalszej części wpisu.

Celebrytka zdecydowała się zareagować na zjawisko seksistowskich komentarzy na szerszą skalę. Zapytała obserwujące, z jakimi niechcianymi komentarzami miały do czynienia w związku z letnim ubiorem. Przyznała, że skala problemu ją przeraziła.

- Spłynęła do mnie naprawdę tona Waszych doświadczeń, obrzydliwych propozycji, będących już raczej formą dewiacji, a nie żartem mężczyzny wobec kobiety - wyznaje.

W swoim apelu Joanna Koroniewska zwróciła uwagę, że nagłaśnia problem głównie dla młodych dziewczyn, które od wczesnego wieku już się spotykają z takimi komentarzami, które nigdy nie powinny mieć miejsca. Nie powinno to dziwić, jako że sama wychowują nastoletnią córkę.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Super Express


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >