Swiatgwiazd.pl
Joanna Koroniewska wspomina ciążę

TRICOLORS/East News

Joanna Koroniewska wspomina ciążę zdjęciem na Instagramie. "Magiczne 9 miesięcy"

11 Maja 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Najnowsze zdjęcie Joanna Koroniewskiej zachwyciło internautów. Aktorka wróciła pamięcią kilka lat wstecz i zamieściła zdjęcie, do którego pozuje z wyraźnym ciążowym brzuszkiem. Fotografia nie pojawiła się na jej profilu przypadkiem. Żona Macieja Dowbora zestawiła ją ze zdjęciem Klaudii Halejcio, zapowiadając tym samym kolejny odcinek "Domówki u Dowborów".

  • Gościem dzisiejszej „Domówki u Dowborów” będzie Klaudia Halejcio

  • Aktorka już wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko

  • Z tej okazji Joanna Koroniewska wróciła pamięcią do swoich ciąż

  • „Magiczne 9 miesięcy” – podsumowała pod serią zdjęć na Instagramie

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor cieszą się opinią jednej z najsłynniejszych par polskiego show-biznesu. Małżeństwo prowadzi wspólny program, a prywatnie wychowuje dwie urocze córki. Na co dzień ani aktorce, ani prezenterowi nie brakuje poczucia humoru.

Joanna Koroniewska zaprasza na kolejną „Domówkę u Dowborów”

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pobrali się w grudniu 2014 roku. Kilka lat wcześniej, bo w sierpniu 2009 roku na świat przyszła ich pierwsza córka Janina. W lutym 2018 roku do rodziny dołączyła natomiast Helenka.

Zarówno aktorka, jak i prezenter są bardzo aktywni w social mediach. Gdy na świecie wybuchła pandemia koronawirusa, oboje postanowili oderwać się od przerażającej nas rzeczywistości i rozpoczęli cykl wywiadów pod nazwą „Domówka u Dowborów”. Format do dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Na „Domówkach u Dowborów” goszczą osoby związane ze światem show-biznesu. W najnowszym odcinku ma pojawić się Klaudia Halejcio. O promocję aktorki, która już niebawem powita na świecie swoje pierwsze dziecko, zadbała przede wszystkim Joanna Koroniewska. Publikując serię zdjęć na Instagramie, żona Macieja Dowbora nawiązała do tematu ciąży.

Joanna Koroniewska z ciążowym brzuszkiem

We wtorek na Instagramie pojawiła się czarno-biała fotografia ciężarnej Joanny Koroniewskiej. To jednak nie wszystko. Aktorka opublikowała bowiem całą serię zdjęć, pośród których nie zabrakło ujęć ciężarnej Klaudii Halejcio. To właśnie przyszła mama będzie dzisiejszym gościem małżeństwa Dowborów.

- Dziś o 22.00 zamieniamy Domówkę u Dowborów na Porodówkę u Dowborów – napisała z typowym dla siebie poczuciem humoru Joanna Koroniewska.

Aktorka przyznała, że uwielbia patrzeć na kobiety w ciąży, dlatego zdecydowała się na wcześniejsze ujawnienie, kto pojawi się w najnowszym odcinku „Domówki u Dowborów”. Korzystając z okazji, przypomniała swoim obserwatorom, że Klaudia Halejcio jest już „na ostatniej prostej”, dlatego małżeństwo zdecydowało się zadać jej kilka pytań z zakresu macierzyństwa.

Pisząc o ciąży, Joanna Koroniewska nazwała ten okres „magicznym”. Jako matka z doświadczeniem przyznała też, że przygotowania do powitania dziecka na świecie są bardzo ważne. Oczekując na rozmowę z Klaudią, poprosiła internautów o pomoc w wymyśleniu pytań, na które już dziś odpowie młoda aktorka.

- Magiczne 9 miesięcy – dodała sentymentalnie.

Zobaczcie zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Problemy zdrowotne Agaty Dudy. "Rekonwalescencja może potrwać nawet 2-3 tygodnie"

  • Nie żyje ojciec Adele. Kondolencje spływają ze świata

  • Jadwiga z "Sanatorium miłości" ma żal do Zdzisława. Oddał serce komuś innemu

źródło: Instagram, WP Gwiazdy

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Marcelina_Zawadzka

Plotki

Marcelina Zawadzka przedstawiła rodzinie nowego partnera. Czym się zajmuje?

Czytaj więcej >