Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Józef Wojciechowski doczekał się gromadki dzieci. Ma je nie tylko z Tuchlińską
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 24.03.2023 12:09

Józef Wojciechowski doczekał się gromadki dzieci. Ma je nie tylko z Tuchlińską

Józef Wojciechowski z partnerką
fot. KAPiF

Józef Wojciechowski jest jednym z największych polskich biznesmenów, milioner ma sporą sumkę na swoim koncie i o 50 lat młodszą partnerkę, z która ma syna. 76-latek nie próżnował miał wcześnie dwie żony, z którymi również ma dzieci.

Jego ukochaną jest 27-letnia modelka, z która jak dotychczas nie ma ślubu. Influencerka chętnie publikuje zdjęcia z wystawnego życia, nie ma jednak na nich jej ukochanego. 

Józef Wojciechowski i jego związek z 50 lat młodszą partnerką

Związek milioner z 50 lat młodszą Patrycją Tuchlińką wzbudza w wiele kontrowersji w mediach, para jednak nic sobie z tego nie robi. W 2021 roku modelka urodziła mu syna Oskara, oboje jednak nie zdecydowali się sformalizować swojego związku. 

Instagram modelki obserwuje prawie 60 tysięcy osób, z którymi dzieli się wystawnym życiem w luksusie. Pięknie wycieczki, markowe ubrania czy prestiżowe imprezy, to możemy zobaczyć na profilu influencerki. Ciężko było jednak znaleźć zdjęć u boku ukochanego. 

Brat Wiktorii Gąsiewskiej gorzko o Adamie Zdrójkowskim. "Źle ją traktował"

Józef Wojciechowski: byłe żony i dzieci

Pierwsza wybranka biznesmena była prawdopodobnie Amerykanką, media donoszą, że mieli trzy córki, które zostały w USA. Tożsamość kobiety jest nieznana, po rozwodzie mężczyzna postanowił wrócić do Polski. 

Laura Michnowicz była drugą żoną Wojciechowskiego, różnica wieku między nimi również nie należała do najmniejszych. Parę dzieliło aż 37 lat. Atrakcyjna kobieta ma na swoim koncie wiele tytułów m.in. Miss Publiczności czy Miss Media. Owocem ich małżeństwa jest dwóch synów. 

Kim jest Patrycja Tuchlińska?

W 2016 roku startowała w konkursie Miss Polski, dwa lata później pojawiła się informacja o jej związku z milionerem. Miała wówczas 23 lata. W opisie na Instagramie chwali się, że jest absolwentką inżynierii mechanicznej, aspirowała również na modelkę, ale obecnie jest mamą i prężnie rozwija swoje media społecznościowe. 

Ukochana milionera skupia się na karierze influencerki, publikuje zdjęcia kosztownego życia w nietuzinkowych kreacjach. Fani chętnie komentują jej wystawne życie. 

Józef Wojciechowski.jpg
Józef Wojciechowski z Patrycją Tuchlińską   fot. KAPiF
Józef Wojciechowski (2).jpg
Józef Wojciechowski z byłą żoną   fot. KAPiF

Źródła: pomponik.pl/pudelek.pl/plejada.pl