Swiatgwiazd.pl > Newsy > Internauci zadrwili z Pauliny Smaszcz. Są pewni, co teraz czeka Kasię Cichopek i Maćka Kurzajewskiego
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 19.03.2023 13:16

Internauci zadrwili z Pauliny Smaszcz. Są pewni, co teraz czeka Kasię Cichopek i Maćka Kurzajewskiego

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz
fot. KAPiF

Maciej Kurzajewski zabrał ukochaną Katarzynę Cichopek do Włoch, gdzie mieszka jego starszy syn z córeczką. Nieoczekiwanie internauci postanowili zadrwić z jego byłej żony Pauliny Smaszcz: "pewnie niedługo odpali specjalne wystąpienie" - piszą. 

Para wypoczywa na wyjeździe i chętnie dzieli się w sieci wspólnymi zdjęciami. Pod nimi pojawiają się komentarze odnoszące się do byłej żony prezentera. Czy szykuje się kolejna afera? 

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek we Włoszech. Co na to Paulina Smaszacz?

Para prezenterów "Pytania na śniadanie" postanowiła wybrać się do Włoch, gdzie mieszka 25-letni syn Kurzajewskiego i jego córeczka. 50-latek zdążył pochwalić się zdjęciem u boku syna i wnuczki na swoim Instagramie. W komentarzach nie brakuje ciepłych słów i gratulacji.

W odwiedziny postanowił zabrać ze sobą swoją drugą połówkę Katarzynę Cichopek. Para chętnie relacjonuje wyjazd na Instagramie. Internauci zastanawiają się co na to wszystko jego była żona Paulina Smaszcz?

Brat Wiktorii Gąsiewskiej gorzko o Adamie Zdrójkowskim. "Źle ją traktował"

Internautka do Cichopek i Kurzajewskiego: "To się babunia wkurzy"

Pod wspólnym zdjęciem pary pojawiło się mnóstwo życzliwych komentarzy. Wiele osób kibicuje ich związkowi, ale niektórzy jednak zasugerowali, że gdy Paulina Smaszcz dowie się o ich odwiedzinach u wnuczki, może nie być zadowolona. 

To się babunia wkurzy. Pozdrowienia i ukłony dla Państwa.

Pewnie nie długo odpali specjalne wystąpienie. Myślę, że już je układa.

– O tym samym pomyślałam, jak zobaczyłam zdjęcie na facebook'u, może być grubo. Współczuję pani Kasi i Panu Maciejowi. Tamta pani nie może dać sobie spokoju z nimi.

Jesteście tacy szczęśliwi, to widać. Przyjemnego czasu spędzonego z wnuczką – czytamy pod wspólnym zdjęciem prezenterów na Instagramie.

Paulina Smaszcz: "Lansują się na naszej wnuczce"

Przypominamy, że ostatnio Smaszcz nie była zadowolona z tego, że jej były mąż i jego nowa partnerka nawiązali współpracę ze sklepem z produktami dziecięcymi. Padły pod ich adresem wymowne słowa, prezenterka dla Świata Gwiazd udzieliła wywiadu w tej sprawie. 

Maciej Kurzajewski z panią Katarzyną Cichopek reklamuje sklep z ubrankami, lansując się na naszej wnuczce i mówi o niej, mówiąc jakby jego relacje ze starszym synem i naszą synową były przynajmniej pozytywne, a są tragiczne. Pani Katarzyna w ogóle w tych relacjach nie istnieje i raczej nie zaistnieje – powiedziała "kobieta petarda" dla Świata Gwiazd. 

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski.jpg
fot. KAPiF
Paulina Smaszcz.jpg
fot. KAPiF