Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Justyna Żyła ma nowego partnera? Pokazała wymowne zdjęcie
Weronika Wasiak
Weronika Wasiak 10.04.2022 07:47

Justyna Żyła ma nowego partnera? Pokazała wymowne zdjęcie

Justyna Żyła - EA
Piotr Molecki/East News

Justyna Żyła nagle przekazała wspaniałą wiadomość. Wiele wskazuje na to, że w końcu potwierdziły się przypuszczenia fanów. Wystarczyło jedno zdjęcie i krótki, ale wymowny podpis.

Od czasu rozwodu z Piotrem Żyłą, Justyna Żyła regularnie pojawia się w nagłówkach tabloidów. Swego czasu ona sama dość zawzięcie próbowała zaistnieć w polskim show-biznesie, ale rezultaty okazały się nie być długotrwałe. Mimo to kolorowa prasa co jakiś czas sobie o niej przypomina, a Justyna regularnie dostarcza obserwatorom kolejną porcję ciekawostek. Tym razem zaskoczyła wszystkich.

Justyna Żyła znów zakochana?

Rozwód ze znanym skoczkiem wiele zmienił w życiu Justyny. Przede wszystkim miała szansę rozgościć się na czerwonym dywanie, a nawet wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami", choć jej zmagania budziły raczej skrajne odczucia.

Ta jednak się nie poddała i po opuszczeniu show próbowała jeszcze na różne sposoby zdobyć stałą pozycję w show-biznesie. Ciężko jednak jednoznacznie stwierdzić, by jej się to udało, bowiem największy rozgłos przynosiły jej skandaliczne wypowiedzi na temat byłego męża.

Swego czasu Justyna otwarcie oskarżyła go o używanie przemocy psychicznej, a nawet fizycznej! Nie oszczędzała nawet jego nowej partnerki, którą "przestrzegała" przed skoczkiem. Wszystko wskazuje jednak na to, że Justyna Żyła w końcu odpuściła byłemu mężowi i zaczęła się skupiać na sobie. (ZOBACZ TEŻ)

Obecnie skupia się głównie na prowadzeniu Instagrama, gdzie regularnie przemyca najciekawsze kadry z życia. Chętnie dzieli się tam rozmaitymi przepisami, a także pokazuje, jak spędza czas z dziećmi. Niedawno Justyna wrzuciła kilka zdjęć, informując przy okazji, że ostatni czas jest dla niej naprawdę intensywny.

W serii fotek pokazała m.in. przygotowane na obiad spaghetti, a także... bukiet róż! Widok kwiatów być może nie wzbudziłby aż takiego zamieszania, gdyby nie krótki, ale wymowny podpis, w którym Justyna podziękowała ukochanemu za podarunek.

- Dzień dobry, intensywnych kilka dni. Wpadło spaghetti, nie ukrywam, nie przepadam za makaronem, reszta domowników uwielbia. PS. Dziękuje kochanie za róże - czytamy.

Czyżby Justyna znów odnalazła miłość? Wiele na to wskazuje i niewątpliwie taką nadzieję mają fani, który momentalnie zasypali ją ciepłymi słowami i życzeniami szczęścia.

- Pani Justyno, szczęścia - Wyglądasz Justyno pięknie i szczęśliwie - Bądź zawsze szczęśliwa - piszą internauci.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Nagłe, nieprawdopodobne wieści o Królikowskim, wszystko jest już jasne. To koniec jego kariery?

  2. Na jaw nagle wyszła zasmucająca prawda o Ewie Drzyzdze. Latami starała się wszystko ukryć, nie mieliśmy pojęcia

  3. W "Dzień dobry TVN" ujawniono przełomową wiadomość dla wszystkich Polek. Za chwilę tłumnie ruszą do sklepów

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: