Uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" Żródło: kadr programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" / player.pl

Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał zdjęcie z obrączką na palcu

8 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Zagalopowany uczestnik programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” wyjawił zbyt wiele. Podczas gdy w najlepsze trwa emisja popularnego programu, publikacja Kamila Węgrzyna skierowała uwagę fanów formatu na dalsze losy jego związku z Izą. Przez jeden drobny szczegół widoczny na zdjęciu internauci szybko domyślili się, że oficjalnie Kamil wciąż jest żonaty. Chodzi o symboliczną ozdobę widniejącą na palcu uczestnika.

  • Telewidzowie gorąco kibicują duetowi Kamila i Izy z programu “Ślub od pierwszego wejrzenia”
  • Przy okazji świątecznej publikacji na Instagramie pan młody pokazał o jeden szczegół za dużo
  • Przez pomyłkę fani niemal nie mają już wątpliwości co do dalszych losów małżeństwa
  • Pewien niepokój budzi jednak trudna przeszłość Izy

Program “Ślub od pierwszego wejrzenia” zdobył zainteresowanie polskich telewidzów w 2016 roku. Odbiorcy chętnie śledzą perypetie zeswatanych przez specjalistów par; obecnie na antenie TVN 7 trwa emisja 5. edycji formatu. Wśród nowożeńców znaleźli się Kamil Węgrzyn i Izabela Juszczak.

Nie lada gratka dla fanów “Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Post uczestnika uchylił rąbka tajemnicy

Dobór par w 5. odsłonie show “Ślub od pierwszego wejrzenia” od początku budził liczne wątpliwości internautów. Z biegiem czasu wielu widzów przekonało się jednak do duetu Kamila i Izabeli, podobnie jak nowożeńcy sami do siebie.

- Dalej chce go poznawać, dalej jestem ciekawa jego osobowości i zobaczymy - oceniła później Iza.

W oczekiwaniu na kolejne odcinki programu fani zastanawiają się, jak potoczą się dalsze losy telewizyjnych ulubieńców. Dla tych, którzy trzymają kciuki za związek Kamila i Izy, mamy dobre wieści. Jedna z ostatnich publikacji uczestnika na Instagramie stanowi w tym przypadku ważną poszlakę - Kamil zapomniał zdjąć do fotografii obrączkę.

Edward z Edward z "Sanatorium miłości" po programie poznał drugą połowę: "kocham i jestem kochany"Czytaj dalej

Post ujrzał światło dzienne w Niedzielę Wielkanocną. Kamil ustawił się przed lustrem, prezentując się w pełnej klasie, przez co złota, symboliczna ozdoba była wyraźnie widoczna w kadrze. Świąteczne życzenia od uczestnika programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” natychmiast zeszły na drugi plan, wszyscy przyglądali się tylko pierścionkowi. Obecność obrączki na palcu najprawdopodobniej wskazuje na to, że Kamil pozostał w związku małżeńskim z Izą.

Oczywiście nadal nie są to oficjalne informacje, a Kamil mógł z różnych powodów nie chcieć rozstać się z ozdobą nawet mimo ewentualnego rozwodu. Dodatkową wskazówkę stanowi fakt, iż najwyraźniej uświadamiając sobie swój błąd, uczestnik show “Ślub od pierwszego wejrzenia” czym prędzej usunął wpis z sieci. Do końca emisji programu żaden z bohaterów formatu nie powinien bowiem wyjawiać szczegółów z późniejszych odcinków lub informacji ws. decyzji poszczególnych par o rozstaniu, lub kontynuowaniu małżeńskiej relacji.

Czy te dwa światy uda się połączyć na stałe?

Podczas gdy Kamil, co doskonale widać po publikacjach na jego oficjalnym koncie na Instagramie, pasjonuje się motoryzacją, Izabela odnajduje się we fryzjerskim fachu. W social mediach uczestniczki programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” nie brakuje fryzjerskich prac, którymi chętnie dzieli się ze światem. Różne zainteresowania to tylko jedna strona medalu; wątpliwości fanów co do przyszłości małżeńskiego duetu Kamila i Izy budzi między innymi trudna przeszłość fryzjerki.

Izabela przyznała bowiem, że ma za sobą wyjątkowo trudny związek. Uczestniczka “Ślubu od pierwszego wejrzenia” w pewnym momencie swojego życia zaufała nieodpowiedniemu mężczyźnie. Partner miał wyrządzić Izie krzywdę zarówno psychiczną, jak i fizyczną. To właśnie dlatego, mówiła fryzjerka, tak trudno jej się przełamać i wejść otwarcie w nową relację. Mimo to Iza szybko stała się ulubienicą setek telewidzów, którzy gorąco kibicują jej na drodze do szczęścia.

-Dla mnie najpiękniejsza uczestniczka programu. I z klasą - ocenia jedna z internautek.

KW

Źródło: instagram.com@kamil.wegrzyn/ screen pudelek.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pudelek, Telemagazyn, Instagram, Party

Następny artykuł