Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski udokumentowali wspólne chwile. "Zazdroszczę odwagi"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 18.12.2022 22:41

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski udokumentowali wspólne chwile. "Zazdroszczę odwagi"

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek
fot. KAPiF

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski opublikowali w sieci wspólne zdjęcia z zimowego spaceru. Nie byli na nim sami. Towarzyszyła im mama prezentera oraz pies Bono, którego nie zabrakło na zdjęciach.

W wielu miejscach w Polsce spadł śnieg. Drzewa pokrył miękki puch, a mnóstwo gwiazd wybrało się na zimowe wycieczki i spacery. Wśród nich znalazła się również Kasia i Maciek, którzy w niedzielne popołudnie udali się wymarsz w zimowej scenerii.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski udokumentowali wspólne chwile

Kasia i Maciej nieprzerwanie od wielu miesięcy są na językach fanów, a media wciąż rozpisują się na temat ich życia. Przypomnijmy, że jeszcze kilka miesięcy temu o ich związku mówiono jedynie w formie spekulacji. Para długo kazała czekać mediom, by oficjalnie potwierdzić swoją relację.

W dniu 40. urodzin Kasi Cichopek w sieci pojawiło się wspólne zdjęcie z wycieczki do Izraela oraz wymowny opis, w którym potwierdzili łączące ich uczucie. Od tamtego momentu wiele się zmieniło, a na Instagramie znajdziemy coraz więcej zdjęć zakochanej pary.

W niedzielne popołudnie w mediach społecznościowych pojawiła się kolejna relacja. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski postanowili uwiecznić wspólne chwile.

Wysyp komentarzy w sieci

Zarówno Kasia, jak i Maciej zdecydowali się na publikację w mediach społecznościowych wspólnych zdjęć. Zobaczymy na nich radosną i uśmiechniętą parę, która pozuje do selfie z psem Maćka. Kolejne kadry ukazują zabawę aktorki z pupilem.

Aktorka postanowiła dodatkowo zamieścić kilka zimowych ujęć na InstaStory. Wśród nich pojawiło się zdjęcie mamy Macieja Kurzajewskiego i jego samego, spacerujących po ośnieżonej ścieżce, czule się obejmują.

W sieci zaroiło się od komentarzy. Fani zasypali parę mnóstwem komplementów:

Iskierki są w Waszych oczach. — Idealnie do siebie pasujecie! Bardzo Was lubię. — Cudna para i śliczny piesek — piszą internauci. Pojawiły się również słowa, doceniające odwagę prezenterów. Część z nich twierdzi bowiem, że po tak wielu przeżyciach, skandalach i plotkach odwagą jest pokazywanie swojego szczęścia publicznie.

Zazdroszczę odwagi! Może ja kiedyś tez się odważę na bycie w pełni szczęśliwa napisała jedna z internautek, która doczekała się kilkudziesięciu polubień swoich słów. Zobacz zdjęcia:

Kasia Cichopek
Kasia Cichopek, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Syna Kasi Cichopek i Maciej Kurzajewski
Syna Kasi Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Piotr Woźniak-Starak był synem jednego z najbogatszych Polaków. Czym zajmuje się teść Agnieszki Woźniak-Starak?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].