Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kasia Cichopek i Marcin Hakiel znowu razem! Sensacyjne plany Polsatu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 18.03.2024 13:30

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel znowu razem! Sensacyjne plany Polsatu

Kasia Cichopek, Marcin Hakiel
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel znowu razem, fot. KAPiF

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel nadal wzbudzają ogromne zamieszanie w mediach, choć do ich rozwodu doszło już dwa lata temu. Najnowsze doniesienia wskazują na to, że niedługo duet nie będzie mógł się od siebie odpędzić. Wiemy, co planują pracodawcy, by ponownie przeciąć ich ścieżki.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się przed kamerami

Ich historia miłosna podbiła serca milionów Polaków na początku lat 2000. Duet poznał się na planie drugiej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". On jako doświadczony tancerz i choreograf wziął pod swoje skrzydła początkującą aktorkę z serialu "M jak miłość". Szybko okazało się, że emocje towarzyszące im na parkiecie przeniosły się też na życie prywatne.

W 2008 roku wyznali sobie miłość i zostali jednym z najpopularniejszych małżeństw polskiego show-biznesu. Doczekali się dwójki dzieci, a domowym życiem dzielili się w mediach społecznościowych.

Kasia Cichopek zaczęła coraz częściej występować TVP, a Marcin Hakiel skupił się na otwieraniu kolejnych szkół tańca. Szokiem dla wszystkich była wiadomość o rozstaniu. Do rozwodu doszło w 2022 roku, a w mediach społecznościowych nie obyło się bez skandalu.

Kurzajewski i Cichopek tak nabroili, że znaleźli się na okładce tabloidu. Oburzony Maciej ostro skomentował sprawę Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na sekretnej imprezie! Jak im się układa? Nowe zdjęcia mówią wszystko

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się w cieniu skandalu

Gdy oboje udostępnili oświadczenie o rozstaniu, internauci mieli nadzieję na chwilowy kryzys między małżeństwem. Wspólnie spędzili przecież ponad dekadę i doczekali się dzieci. Niestety rozstanie było realne, a powód zaskakujący.

Ich uczucie nie przetrwało próby czasu, a każde z nich błyskawicznie zaczęło układać swoje życie na nowo. Kasia spotyka się z Maciejem Kurzajewskim, a jej były mąż planuje swoją przyszłość u boku Dominiki, która kibicuje mu na widowni “Tańca z Gwiazdami”.

Marcin Hakiel dziś bryluje w mediach społecznościowych oraz na parkiecie nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Choć z byłą żoną ma obecnie kontakt tylko ze względu na nastoletnie dzieci, przyszłość może przynieść im wiele niespodzianek. Duet będzie "zmuszony" ponownie się spotkać? Mamy nowe informacje w tej sprawie. Szczegóły poniżej.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel znów razem?

Nie da się ukryć, że nawet po zakończeniu małżeństwa ten duet wzbudza wiele emocji w internautach. Każda wzmianka lub ich udział w medialnych eventach to gwarantowany medialny sukces. Doskonale wie o tym Polsat.

Marcina nie pozbędą się tak szybko, bo błysnął w "Tańcu z gwiazdami" i generuje dużą oglądalność. On i towarzyszące mu nowa Dominika, dzieci i Dagmara. Doskonale wpisuje się w rozrywkowy styl programu. Czuje i rozumie, jak działa ta machina - mówi nam osoba z Polsatu. 

Co więcej, Kasia Cichopek jest brana pod uwagę jako gwiazda reaktywnego programu Polsatu "Must be the music". 

Nawet gdyby Marcin Hakiel i Kasia Cichopek pracowaliby w innych programach, ale w tej samej stacji, to na ramówce Polsatu wzbudzaliby gigantyczną sensację. Co Edward Miszczak uwielbia. Sensacyjne ramówki zawsze były jego specjalnością. A Kasia dobrze wie, że praca w telewizji oznacza popularność, tym bardziej że wraz z Maciejem ruszyła z własnym kanałem “Serio”

Takie zapiski mogą mieć nawet w kontrakcie.

Mogą mieć ten warunek wpisany do umowy, co jest coraz częstszą praktyką w kontraktach gwiazdorskich – mówi nam osoba związana z "Tańcem z Gwiazdami".

Jak dowiedzieliśmy się za kulisami wczorajszego odcinka "Tańca z gwiazdami", niemal pewne jest, że Marcin pojawi się w kolejnej edycji. A jeśli Kasia dostałaby angaż w "MBTM", to oznacza to, że będą musieli pojawić się na ramówce.

Myślicie, że dojdzie do spotkania byłych małżonków przed kamerami Polsatu? 

Kasia Cichopek, Marcin Hakiel
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel znowu razem, fot. KAPiF
Kasia Cichopek, Marcin Hakiel
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel znowu razem, fot. KAPiF
Kasia Cichopek, Marcin Hakiel
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel znowu razem, fot. KAPiF
Marcin Hakiel
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel znowu razem, fot. KAPiF
Marcin Hakiel
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel znowu razem, fot. KAPiF
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel znowu razem, fot. KAPiF