Swiatgwiazd.pl
Kasia Cichopek

fot. Instagram.com/katarzynacichopek

Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z Marcinem Mroczkiem. Uśmiechy od ucha do ucha

22 Marca 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Udostępnij:

Kasia Cichopek wróciła na plan serialu "M jak miłość". Udostępniła zdjęcie w szlafroku z Marcinem Mroczkiem. Aktorzy w wybornych humorach pozowali z ogromnymi uśmiechami.

Mogłoby się wydawać, że ostatnie wydarzenia zepsują samopoczucie gwiazdy serialu TVP2. Do wielbicieli docierają jednak inne sygnały. Po ogłoszeniu wieloletniego rozstania Kasia Cichopek szybko wróciła do normy. Od początku tygodnia intensywnie pracuje na planie zdjęciowym.

Na Instagramie udostępnia relacje z pracowitych dni "M jak miłość". Fani mogą obejrzeć nagranie z Anną Muchą oraz zdjęcie w towarzystwie Marcina Mroczka. Aktorski duet w wyśmienitych humorach pozował do fotografii z ogromnymi uśmiechami.

Kasia Cichopek pozuje w szlafroku z Marcinem Mroczkiem

Słoneczny poniedziałek okazał się niezwykle pracowity dla gwiazdy serialu "M jak miłość". Od rana przebywała na planach zdjęciowych, dzieląc się kulisami ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Widać, że wydarzenia sprzed weekendu nie pozostawiły na niej widocznych zmian. Z zapałem przywitała rano wielbicieli, podziękowała im za wsparcie oraz zabrała się za zawodowe obowiązki.

Witold Paszt EA

Pogrzeb Witolda Paszta. Córki artysty opublikowały prośbę rodziny

CZYTAJ DALEJ

Kasia Cichopek udostępniła zdjęcie w relacji Instagrama z kolegą z planu, Marcinem Mroczkiem. W serialu para gra zgodne małżeństwo, które od ponad dwudziestu lat zaskakuje widzów swoimi perypetiami. Być może aktorka chciała coś przekazać obserwatorom, pozując uśmiechnięta z serialowym mężem.

Kasia Cichopek

Fragment relacji Kasi Cichopek na Instagramie (instagram.com/katarzynacichopek/)

Widać, że aktorka możliwy mętlik w głowie chce uciszyć zawodowymi obowiązkami. Jak na razie świetnie sobie radzi z nową sytuacją.

Kasia Cichopek ogłosiła rozstanie z mężem

W mediach społecznościowych gwiazdy można było do tej pory zobaczyć zdjęcia z profesjonalnych planów filmowych, a także relacje z jej życia codziennego. Kulisy prywatności nie były zasłaniane dla fanów i wielu doskonale wiedziało, jak ich idolka spędza wolne chwile. Często wstawiała posty w towarzystwie męża, Marcina Hakiela, oraz dwójki dzieci.

Piątkowy wpis zszokował wielu wielbicieli gwiazdorskiej pary. Kasia Cichopek zamieściła oświadczenie, w którym poinformowała o zakończeniu relacji z wieloletnim partnerem. Internauci nie rozumieli decyzji, która pojawiła się nagle i, w świetle publicznym, nie miała podstaw.

Małżeństwo wydawało się zgranym duetem, który chętnie spędza wspólnie czas. Brak konkretnych powodów nagłej decyzji sprawił, że fani zaczęli snuć własne domysły na temat powodów i dalszych kroków w rozpadzie małżeństwa ich ulubieńców.

Na razie ani aktorka, ani tancerz nie skomentowali piątkowego oświadczenia. Oboje starają się w miarę możliwości uporządkować własne życie, które wkroczyło na nowy etap.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Smutny dzień dla rodziny Gesslerów. Lara dodała przykry wpis, dziś miał obchodzić urodziny
2. Fani wściekli się na Idę Nowakowską. Niebywałe, z kim zobaczyli ją na mieście
3. Kasia Cichopek przerwała milczenie. Nagle zwróciła się do fanów, nieźle się zdziwią

Zapraszamy na nasz Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Niebywałe, jak w młodości wyglądali aktorzy "M jak miłość". Niektórych ciężko rozpoznać

Slajd 1 z 5

Katarzyna Cichopek

W serialu "M jak miłość" Kasia Cichopek wciela się w postać Kingi, żony Piotrka Zduńskiego. Widzowie mogą śledzić jej wątek od samego początku. Obecnie Cichopek skupia się również na prowadzeniu "Pytania na śniadanie".

Co wiesz o zdrowym odżywianiu?

Pytanie 1 z 6

Ile posiłków dziennie należy spożywać?

Weronika ChmielewskaAutor

Interesuję się sportem, w szczególności siatkówką. Lubię gotować i oglądać filmy oraz seriale. Uwielbiam uniwersum MARVELA.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Fanki są zachwycone zdjęciami z wakacji Marcina Hakiela. Komentarze onieśmielają?

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Doda i Maryla Rodowicz zostały oszukane. Gwiazdy zabrały głos w sprawie

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ida Nowakowska ofiarą rosyjskiej propagandy po Eurowizji. Przykre, co wypłynęło do sieci

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

"Twoja twarz brzmi znajomo". Katarzyna Skrzynecka rozwiała wątpliwości na temat swojej przyszłości w programie

Czytaj więcej >
Andrzej Konopka

Życie Gwiazd

Dwie artystyczne dusze w jednym domu. Agnieszka Smoczyńska i Andrzej Konopka rzadko mówią o swoim małżeństwie

Czytaj więcej >
Jan Nowicki

Życie Gwiazd

Przykre informacje o Janie Nowickim. Aktor ma problemy zdrowotne

Czytaj więcej >