Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kasia Skrzynecka wydała pilne oświadczenie. Chodzi o nową edycję "TTBZ"! Fani w euforii
Anna Lipska
Anna Lipska 20.11.2023 16:54

Kasia Skrzynecka wydała pilne oświadczenie. Chodzi o nową edycję "TTBZ"! Fani w euforii

Kasia Skrzynecka, oświadczenie ws. "TTBZ"
Kasia Skrzynecka, fot. KAPIF

Katarzyna Skrzynecka nagle wydała oświadczenie ws. nowej edycji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Co napisała? Nieźle zaskoczyła swoim wpisem w mediach społecznościowych. 

Katarzyna Skrzynecka w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Katarzyna Skrzynecka wzięła udział w pierwszej edycji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, którą to udało jej się wygrać, a przez szesnaście kolejnych oceniała innych uczestników w ich zmaganiach w popularnym show Polsatu.

Przygoda Skrzyneckiej w formacie oficjalnie już się jednak zakończyła tuż przed 19. edycją, a sama zainteresowana podziękowała stacji za współpracę na Instagramie. Opublikowała fotkę z pokaźnych rozmiarów bukietem i przyznała, że nowy rok przyniósł jej wielkie zmiany.

Tak 12-letnia córka Kasi Skrzyneckiej poszła ubrana do szkoły. Pomalowane paznokcie, makijaż... Odważnie jak na 6. klasę! Katarzyna Skrzynecka tłumaczy się z dodatkowych kilogramów. Zdradziła, dlaczego się nie odchudza

Katarzyna Skrzynecka przyjaźni się z Piotrem Gąsowskim

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski przyjaźnią się od wielu lat. Kiedy aktorka została zwolniona z "Twoja twarz brzmi znajomo", popularny Gąs postanowił w imię łączącej ich przyjaźni również odejść z programu. 

Obydwoje byli twarzami show i ulubieńcami widzów, więc decyzja, najpierw produkcji, a potem Piotra, wywołały niezłą burzę. Dziś powoli wszyscy przyzwyczaili się do zmian w "Twoja twarz brzmi znajomo", jednak apel Katarzyny Skrzyneckiej w sieci natychmiast wywołały ogromne poruszenie i euforię wśród fanów. O co chodzi?

Katarzyna Skrzynecka apeluje ws. najnowszej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"

 

Kasia Skrzynecka w środku nocy opublikowała w sieci oświadczenie, którym nieźle zaskoczyła. Jej słowa dotyczą kolejnej edycji “Twoja twarz brzmi znajomo” i Piotra Gąsowskiego.

W 2024 roku muzyczne Show “TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO” świętować będzie piękny JUBILEUSZ. 20 EDYCJĘ. Telewizja POLSAT @polsatofficial oraz Produkcja @twojatwarzbrzmiznajomo anonsują ten piękny Jubileusz : 20 Edycję Specjalną “BEST OF THE BEST - TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO”. GOLD. To wspaniały pomysł - BRAWO!! Szanowne "Jubileo" TTBZ zasługuje w pełni na świętowanie najpiękniejszej muzyki wraz z Widzami, którzy tak ten program doceniają i ukochali. I ktokolwiek miałby w nim wystąpić - NIE WYOBRAŻAM SOBIE GOLD @twojatwarzbrzmiznajomo BEZ KOCHANEJ I ENERGETYCZNEJ OBECNOŚCI Piotrka "Gąsa" Gąsowskiego, który był SERCEM i cudownym HUMOREM tego Show przez 18 Edycji! 9 lat @piotr.gasowski.official. Prawda, Mili Państwo ??? - napisała.

Wpis wywołał wielkie emocje. Fani podpisują się pod apelem Katarzyny, ale idą o krok dalej i piszą, że także bez Skrzyneckiej nie wyobrażają sobie jubileuszowego wydania “Twoja twarz brzmi znajomo”. Co wy na to?

Kasia Skrzynecka, fot. KAPIF
Kasia Skrzynecka, fot. KAPIF
Kasia Skrzynecka, fot. KAPIF
Kasia Skrzynecka, fot. KAPIF
Kasia Skrzynecka, fot. KAPIF
Kasia Skrzynecka, fot. KAPIF
Kasia Skrzynecka, fot. KAPIF
Kasia Skrzynecka, fot. KAPIF