Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kasia Tusk pokazała najmłodszą córeczkę. Internauci są zachwyceni
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.03.2022 09:53

Kasia Tusk pokazała najmłodszą córeczkę. Internauci są zachwyceni

Kasia Tusk
TRICOLORS/East News

Młodsza córka Kasi Tusk ostatnio przebywała w szpitalu w związku z komplikacjami po zakażeniu koronawirusem. Niedawno influencerka opublikowała urocze zdjęcie dziecka wraz z nieoczywistym opisem.

Koniec zeszłego roku i początek bieżącego przynosił Kasi Tusk serie niefortunnych zdarzeń. Blogerka była zmuszona większość czasu spędzać w szpitalnych pomieszczeniach wraz ze swoją niedawno urodzoną córeczką. Dziewczynka cierpiała na ciężkie powikłania spowodowane zakażeniem koronawirusa. Po intensywnej hospitalizacji niemowlę wróciło wraz z mamą do domu.

Kasia Tusk wreszcie może cieszyć się rodzinnym zakątkiem w pełnym składzie. Obie córki influencerki czują się dobrze, a ona sama z radością udostępnia ich zdjęcia w mediach społecznościowych.

Kasia Tusk nie może doczekać się nadchodzącego święta

Córka polityka, Donalda Tuska, chętnie zdradza kulisy swojego życia w mediach społecznościowych. Influencerka dzieli się swoimi inspiracjami modowymi, ciekawymi pozycjami literackimi, a także niecodziennymi przepisami kulinarnymi.

Ostatnio gwiazda instagrama udostępniła urocze zdjęcie swojej najmłodszej córeczki. Podpis celebrytki szokuje. Kasia Tusk, tak jak wielu, nie może doczekać się nadchodzącego święta. Pochwaliła się w poście pierwszymi słodkościami na Tłusty Czwartek.

Kasia Tusk wstawiła serię uroczych zdjęć przedstawiających ukochane maleństwo, jednocześnie nazywając je żartobliwie pączkiem. Internautom, którzy również nie mogą doczekać się słodkiego święta, spodobało się to określenie. Zachwyceni komentowali wygląd uroczego maluszka.

- O matko, jaka brewka! - zauważyła zachwycona fanka Kasi Tusk.

- Szybko wyrósł, bez wygniatania — zażartowała internautka. - Najzdrowszy cukier świata — podsumowała obserwatorka gwiazdy.

Córka Kasi Tusk
https://www.instagram.com/makelifeeasier_pl/
Córka Kasi Tusk
https://www.instagram.com/makelifeeasier_pl/

Nie tylko Kasia Tusk kocha słodkie święto

W naszym kalendarzu mamy mnóstwo świąt. Każdy dzień jest okrzyknięty wyjątkowym wydarzeniem. Niektóre okoliczności przypadają nam bardziej do gustu, a inne mniej. Najchętniej cieszymy się jednak ze świąt kulinarnych. Każdy z nas czeka cały rok na Dzień Pizzy, Święto Grilla czy wspomniane już Tłusty Czwartek.

Z tej okazji wiele gwiazd publikuje rekordową liczbę zjedzonych pączków czy faworków. Programy śniadaniowe nie mogą oprzeć się przedstawianym słodkością, a w internecie pojawia się mnóstwo przepisów na najlepsze przysmaki kulinarne. Kasia Tusk również nie może się doczekać nadchodzącego święta. Być może z tej okazji na jej profilu ukaże się przepis na kolejne słodkości.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Znany Polak wśród uczestników 5. sezonu "Sanatorium miłości"

  2. Kolejny wspaniały polski artysta nie żyje. Koszmarne wieści gruchnęły, wielka rozpacz

  3. Sławomir nie mógł ukryć rozpaczy, śmierć przyszła nagle

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Kasia Tusk