Swiatgwiazd.pl

Screen: Facebook/Sanatorium miłości TVP

"Sanatorium miłości": wśród uczestników 5. sezonu pojawi się reprezentant Polski w piłce nożnej

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Niebawem startuje 4. sezon popularnego programu "Sanatorium miłości". Już wkrótce odwiedzimy wraz z uczestnikami pensjonat w Polanicy i będziemy śledzić ich losy i perypetie. W sieci pojawiła się zapowiedź, a fani od razu zwrócili uwagę, że pośród uczestników znajduje się znany piłkarz i trener.

Nie tak dawno temu zakończył się 3. sezon "Sanatorium miłości", który wzbudził wiele emocji. Dwoje uczestników opuściło hotel jako para znajomych, a już w grudniu mogliśmy oglądać wspaniałe zaręczyny Zbigniewa i Anny na planie "Pytania na śniadanie".

Teraz zaś będziemy mogli obserwować losy kolejnego turnusu. 4. sezon "Sanatorium miłości" zawita na antenie już 20 marca. Tymczasem w sieci pojawiła się zapowiedź, a wraz z nią — nie lada zaskoczenie, zwłaszcza dla fanów sportu.

Znana twarz w "Sanatorium miłości"

Jako że do premierowego odcinka 4. serii pozostał jeszcze miesiąc, TVP postanowiło umilić widzom oczekiwanie i uchylić rąbka tajemnicy. Na profilu "Sanatorium miłości TVP" pojawiła się relacja z planu, a w niej — wiele niespodzianek.

Tak, jak w poprzednich odcinkach, gospodynią będzie Marta Manowska. Prowadząca zdradza, że zawsze nowy początek wiąże się z ekscytacją, ale też obawą, jednak przyznaje, że w najnowszym sezonie grupa jest naprawdę wspaniała. Zapowiada także szczególne emocje i wyjątkową energię w nadchodzących odcinkach.

Podczas relacji mogliśmy zobaczyć uczestników. Nie ulega wątpliwości, że seniorzy doskonale bawili się na planie. Czujne oko widzów wśród pensjonariuszy wychwyciło znajomą postać w czerwonej bluzie.

Okazuje się, że w "Sanatorium miłości" weźmie udział Andrzej Sikorski — wieloletni trener i piłkarz, związany m.in. z warszawską Legią.

Wiemy, kim jest nowy uczestnik "Sanatorium miłości"

Nowa gwiazda "Sanatorium miłości", Andrzej Sikorski, przez wiele lat grał na pozycji obrońcy i w CWKS Legia i został trenerem w klubowej akademii. Związany był także Hetmanem Zamość, Hutnikiem Warszawa czy UKS Łady. Zatrudnienie znalazł również w Polonii Warszawa a później występował już jako trener Młodej Ekstraklasy drużyny.

W 2012 roku zrezygnował z wymagających treningów na wyższych szczeblach i zajął się mniejszymi, okręgowymi klubami, jak Sarmata Warszawa i Zabrowianka Zaborów.

Wspaniałymi osiągnięciami mogą się także pochwalić dzieci Andrzeja. Jest ojcem siatkarki, Aleksandry Sikorskiej, a jego syn, Maciej Sikorski jest obecnie trenerem w Wiśle Płock.

Sanatorium Miłości
Fot. Screen: Facebook/Sanatorium miłości TVP

Doświadczonego piłkarza i trenera zobaczymy już niebawem, w najnowszych odcinkach "Sanatorium miłości:". Czekacie na nowy sezon?

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Katarzyna Dowbor o swojej mamie. "Dzielnie sobie radzi"

  2. Mama Roksany Węgiel przeszła metamorfozę. Kim jest Edyta Węgiel?

  3. Urodziny Antka Królikowskiego. Mama aktora pokazała urocze zdjęcia

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Edyta Górniak stanowczo zareagowała na rozwód Joanny Krupy. Złożyła jej obietnicę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Marcin Hakiel broni swojej partnerki, dosadna odpowiedź tancerza. "Nie mam się czego wstydzić"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Interesuję się kulturą, filmem i literaturą. Uwielbiam horrory, koty i sushi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]