Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Bosacka o tym, jak jej dzieci radzą sobie z rozwodem. Smutne wieści o najmłodszym synu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 31.10.2023 13:15

Katarzyna Bosacka o tym, jak jej dzieci radzą sobie z rozwodem. Smutne wieści o najmłodszym synu

Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka opiekuje się dziećmi po rozwodzie, fot. KAPiF

Katarzyna Bosacka przeżywa właśnie najtrudniejsze miesiące w swoim życiu. Po rozstaniu z mężem musiała zupełnie na nowo zmierzyć się z codziennością. Ogromne zmiany wpłynęły także na dzieci. Dziennikarka wyznała prawdę na temat 10-letniego synka.

Katarzyna Bosacka przeżyła bolesne rozstanie po dwóch dekadach

Po dwudziestu latach małżeństwa prezenterka i senator powiadomili o swoim rozstaniu, a mężczyzna opuścił rodzinny dom, zostawiając żonę oraz dzieci. Powodem nagłego rozstania miała być niewierność mężczyzny.

Katarzyna Bosacka nie zamierzała jednak chować głowy w piasek po bolesnym doświadczeniu. Nadal była aktywna w mediach społecznościowych, a także rozmawiała z dziennikarzami. Po kilku miesiącach od rozstania jest gotowa wyjawić, jak wpłynęło to na ich dzieci.

Katarzyna Bosacka (10).jpg
Katarzyna Bosacka opiekuje się dziećmi po rozwodzie, fot. KAPiF
Katarzyna Bosacka przerywa milczenie. Radykalne kroki po rozstaniu z mężem. Jest gotowa na wiele Katarzyna Bosacka po rozwodzie schudła 15 kg! Gwiazda niknie w oczach

Katarzyna Bosacka bardzo się zmieniła od czasu rozstania z mężem

Pierwszym co rzuca się w oczy na widok dziennikarki, jest zmiana wyglądu. Katarzyna Bosacka sporo schudła, a o przyczynach metamorfozy musiała publicznie powiedzieć w mediach społecznościowych. Mimo trudnych doświadczeń otwarcie mówi o wyzbyciu się negatywnych emocji czy pretensji wobec byłego partnera.

Pamiętajmy, że wszystkie te złe emocje, które w sobie kumulujemy — ta nienawiść, to narzekanie, chęć odwetu — to wszystko zatruwa nas. Ja myślę, że nie ma co nienawidzić, mieć w sobie takiej chęci zemsty.

W "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o nowej rzeczywistości, w której musiały odnaleźć się także jej dzieci.

Katarzyna Bosacka o reakcji dzieci na odejście ojca

Małżeństwo doczekało się czwórki dzieci, z czego najmłodszy syn Franciszek ma obecnie 10 lat. To właśnie chłopcu najtrudniej było zrozumieć brak ojca. Katarzyna Bosacka ma jednak nadzieję, że z czasem uda mu się przyzwyczaić do sytuacji.

Największy problem był z Frankiem. On ma 10 lat i nie do końca sobie zdawał sprawę z tego, co się stało. Jakoś udało mi się wytłumaczyć mu i teraz myślę, że po tych trzech miesiącach jest już dużo lepiej — układamy sobie to życie na nowo. Rzeczywiście każde dziecko jest inne - wyznała.

Wygląda na to, że Katarzyna Bosacka już podjęła decyzję o rozpoczęciu zupełnie nowego życia. Mimo trudności musi pozostać silna, by pomóc przejść przez ten okres również i małoletnim dzieciom.

Katarzyna Bosacka (9).jpg
Katarzyna Bosacka opiekuje się dziećmi po rozwodzie, fot. KAPiF
Katarzyna Bosacka (8).jpg
Katarzyna Bosacka opiekuje się dziećmi po rozwodzie, fot. KAPiF