Swiatgwiazd.pl
Katarzyna_Dowbor

TRICOLORS/East News

Katarzyna Dowbor, choć widziała wiele, tym domem została zaskoczona

21 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Prowadząca ,,Nasz nowy lat" przez lata pracy w programie widziała wiele rodzin w potrzebie, żyjących w bardzo złych warunkach. Jednak historia pani Ani spod Łodzi szczególnie ją poruszyła. Emerytka sama wychowuje osieroconą wnuczkę.

  • Katarzyna Dowbor jest poruszona sytuacją uczestniczki programu

  • Emerytka spod Łodzi straciła niemalże wszystko

  • Warunki, w jakich żyje z wnuczką są tragiczne

Katarzyna Dowbor w programie ,,Nasz nowy dom" zajmuje się pomocą najbardziej potrzebującym rodzinom. Często warunki w jakich żyją są bardzo dramatyczne - tak jest w przypadku pani Ani, emerytki wychowującej samotnie osieroconą wnuczkę.

Tragiczne warunki życia uczestniczki ,,Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor od 2013 jest prowadzącą popularnego show Polsatu ,,Nasz nowy dom". Przez 17 sezonów programu interwencyjnego pomogła setkom rodzin w potrzebie, które często żyją w bardzo złych warunkach (więcej tutaj).

Historia pani Ani spod Łodzi jednak zaskoczyła nawet prowadzącą. Ekipa wezwana do domu kobiety była w szoku, gdy zobaczyli w jakich warunkach żyje emrytka wraz ze swoją wnuczką. 64-latka mieszka z wnuczką w jednym pokoju, ponieważ w reszcie mieszkania jest pleśń i grzyb. Dodatkowo w domu brakuje rur, piec nie działa, a Katarzyna Dowbor powiedziała wręcz, że w domu praktycznie nie ma łazienki i kuchni.

Okazuje się, że sytuacja pani Ani jest naprawdę dramatyczna. Kobieta straciła niedawno jedyne źródło jej dochodów, jakim był prowadzony przez nią bar. Dodatkowo choruje na astmę i samotnie wychowuje wnuczkę.

Krawczyk

Syn Krzysztofa Krawczyka zwrócił się do ojca podczas swojego koncertu, wzruszająca scena

CZYTAJ DALEJ

Katarzyna Dowbor poruszona historią uczestniczki ,,Nasz nowy dom"

Życiowe tragedie niestety nie ominęły uczestniczki programu ,,Nasz nowy dom". W 2019 straciła ukochanego partnera, z którym prowadziła wspomniany bar. Niespodziewanie powikłania po grypie zrobiły się groźne i poskutkowały poważnymi schorzeniami serca. Te z kolei doprowadziły do śmierci.

Szczególnie poruszające dla Katarzyny Dowbor było to, że pani Ania straciła również ukochaną córkę. Pewnego dnia córce uczestniczki zaczęły doskwierać poważne bóle brzucha. Diagnoza okazała się tragiczna - córka pani Ani cierpiała na rak żołądka z przerzutami. Ostatecznie walkę z chorobą przegrała.

Pani Ania teraz samotnie wychowuje dziecko zmarłej córki. Mimo wszystko, w programie nie opuszczała jej pogoda ducha. Podzieliła się, że jej wielkim marzeniem jest otworzenie baru dla rowerzystów w swoim ogródku.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Wirtualna Polska

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >