Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Grochola niedawno poinformowała o walce z rakiem. Aż trudno uwierzyć, jak teraz wygląda. Jest zdjęcie!
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.08.2023 21:14

Katarzyna Grochola niedawno poinformowała o walce z rakiem. Aż trudno uwierzyć, jak teraz wygląda. Jest zdjęcie!

Katarzyna Grochola
Katarzyna Grochola korzysta z urlopu, fot. KAPiF

Katarzyna Grochola w ubiegłym roku powiadomiła internautów o przejściu operacji z powodu raka piersi. Teraz pisarka wygląda zupełnie inaczej. Najnowsze zdjęcie z wakacyjnego wypoczynku wywołało sporą reakcję obserwatorów.

Katarzyna Grochola mierzyła się z nowotworami

Mało osób wie, że autorka "Nigdy w życiu" mierzyła się z poważną chorobą kilkukrotnie. Pierwszy raz usłyszała o raku w wieku 30 lat, a przewidywania lekarzy nie dawały wielu nadziei. Na szczęście Katarzyna Grochola przezwyciężyła chorobę.

Dolegliwości jednak powróciły i gdy w ubiegłym roku internauci zamartwiali się o brak aktywności pisarki w mediach społecznościowych okazało się, że przechodzi operację z powodu raka piersi. Już wtedy zapowiadała, że nie zamierza dawać za wygraną i cieszyć się życiem.

Barbara Kurdej-Szatan wciąż odczuwa konsekwencje skandalu, cierpi cała rodzina. "Zostałam odsunięta"

Najnowsze zdjęcie pisarki zaskakuje

Jak zapowiedziała, tak też zrobiła i nie tylko wydała kolejną powieść, ale także garściami czerpie ze słonecznych dni. Niedawno pokazała się internautom z gorącej Warmii, gdzie jak sama dodała, upał sięga nawet 30 stopni. W takich okolicznościach aż trudno nie szukać ochłodzenia w wodzie.

66-latka postanowiła wykorzystać czas na relaks w basenie. Udostępnione zdjęcie w stroju kąpielowym zrobiło wrażenie na internautach. Katarzyna Grochola wygląda jakby ani uśmiech, ani dobra energia nie opuszczały jej nawet na krok.

Internauci przecierają oczy na widok Katarzyny Grocholi

Wakacyjne zdjęcie pisarki wprawiło w osłupienie obserwatorów. W komentarzach nie mogli napatrzeć się na urlopową wersję gwiazdy.

  • Cudnie pani wygląda.
  • Kasiu wyglądasz kwitnąco.
  • Jest gorąco!
  • Udanego wypoczynku.
Katarzyna Grochola (10).jpg
Katarzyna Grochola korzysta z urlopu, fot. KAPiF
Katarzyna Grochola (11).jpg
Katarzyna Grochola korzysta z urlopu, fot. KAPiF
Katarzyna Grochola (12).jpg
Katarzyna Grochola korzysta z urlopu, fot. KAPiF