Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Barbara Kurdej-Szatan wciąż odczuwa konsekwencje skandalu, cierpi cała rodzina. "Zostałam odsunięta"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.08.2023 19:07

Barbara Kurdej-Szatan wciąż odczuwa konsekwencje skandalu, cierpi cała rodzina. "Zostałam odsunięta"

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan o konsekwencjach skandalu, fot. KAPiF

Barbara Kurdej-Szatan swego czasu była rozchwytywana przez producentów i miała na koncie wiele filmów oraz seriali. Jedna wypowiedź zupełnie zniszczyła jej dobrą reputację, a skutki sytuacji odczuwa do dziś. Choć od afery minęło dwa lata, gwiazda nadal ma problemy z powrotem na szczyt kariery.

Głośna afera Barbary Kurdej-Szatan

Aktorka swego czasu niepochlebnie wypowiedziała się w mediach społecznościowych na temat funkcjonariuszy Straży Granicznej. Krytyka rozniosła się po całych mediach, a popularność Barbary Kurdej-Szatan spadała z dnia na dzień.

Sprawa ostatecznie trafiła do prokuratury, a aktorka musiała zmierzyć się z konsekwencjami zniszczenia sobie wizerunku. Choć od samego zdarzenia minęły już dwa lata, a sąd wydał wyrok, gwiazda nadal zawzięcie walczy o udział w produkcjach.

Barbara Kurdej-Szatan (41).jpg
Barbara Kurdej-Szatan o konsekwencjach skandalu, fot. KAPiF
Barbara Kurdej-Szatan (42).jpg
Barbara Kurdej-Szatan o konsekwencjach skandalu, fot. KAPiF
Jacek Poniedziałek przed laty wyznał, że jest gejem. Długo żył w miłosnym trójkącie ze znanym reżyserem... i jego żoną

Przyszła sprawiedliwość, ale nie przebaczenie

Po długiej batalii sąd umorzył sprawę, uznając gwiazdę niewinną zniewagi funkcjonariuszy. Mimo zwycięstwa Barbara Kurdej-Szatan nie miała czego świętować. Jej kariera była w opłakanym stanie i do dziś nie wygląda tak jak na początku medialnej przygody. O swoim losie pożaliła się w rozmowie na kanale Wolne Sądy.

Firmy, które ze mną współpracowały miały odgórne naciski, żeby ze mnie rezygnować. […] Wszyscy się na mnie zamknęli i niestety tak to wyglądało i wygląda, że później też długo nie dostawałam kolejnych zleceń filmowych czy reklamowych.

Barbara Kurdej-Szatan nie może rozwijać kariery

Choć w ostatnim czasie pojawiła się na premierze filmu "Porady na zdrady 2", w wywiadzie przyznała, że wiele projektów zostało jej "zabranych" przez niedawną aferę. Barbara Kurdej-Szatan miała częściej pojawiać się w show-biznesie, niż faktycznie jej się udało.

Mnie to wciąż dotyka. Zostałam odsunięta od dwóch koncertów, co do których okazało się, że współfinansuje je Ministerstwo Kultury albo pieniądze idą z Kancelarii Premiera.

W tym roku zobaczymy ją jeszcze w produkcji "Miłość na cztery łapy", jednak aktorka nie poddaje się złej renomie i wykorzystuje wszelkie sposoby na powrót do show-biznesu. 

Barbara Kurdej-Szatan (39).jpg
Barbara Kurdej-Szatan o konsekwencjach skandalu, fot. KAPiF
Barbara Kurdej-Szatan (40).jpg
Barbara Kurdej-Szatan o konsekwencjach skandalu, fot. KAPiF
Barbara Kurdej-Szatan (38).jpg
Barbara Kurdej-Szatan o konsekwencjach skandalu, fot. KAPiF

Źródło: Pomponik