Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Żak drży o zdrowie, zdradziła, czego boi się najbardziej. "Nie chcę być ciężarem"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 27.08.2022 10:59

Katarzyna Żak drży o zdrowie, zdradziła, czego boi się najbardziej. "Nie chcę być ciężarem"

Katarzyna Żak EA
fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Żak rzadko publicznie opowiada o życiu prywatnym. Tym jednak razem zdobyła się na szczere wyznanie, związane ze swoim największym lękiem. Opowiedziała, czego boi się najbardziej.

Gwiazda takich seriali "Miodowe lata" czy "Ranczo" wyjawiła, że robi wszystko, co w jej mocy, aby zapobiec ewentualnym problemom zdrowotnym i ich skutkom. Aktorka drży o swoje zdrowie, a także o najbliższych, których nie chce obarczać dodatkowym ciężarem.

Katarzyna Żak opowiedziała o swoich lękach

Katarzyna Żak jest uwielbianą przez Polaków aktorką. Zyskała rozpoznawalność i uznanie dzięki rolom w takich hitach jak "Miodowe lata", "Całkiem nowe lata miodowe" czy "Ranczo". Swój talent zaprezentowała również w programie "Jak oni śpiewają".

Prywatnie tworzy szczęśliwe małżeństwo z Cezarym Żakiem. Para od niespełna 40 lat jest razem i regularnie udowadnia, jak silna jest prawdziwa miłość. Mimo że oboje są osobami publicznymi, rzadko kiedy rozprawiają na tematy prywatne czy rodzinne. Katarzyna Żak postanowiła zrobić odstępstwo i wyjawiła skrywany do tej pory sekret.

Aktorka w rozmowie z "Co za tydzień" opowiedziała o swoim największym lęku. Mowa o starości i nieuleczalnej chorobie, która obciążyłaby jej najbliższych.

Jeśli miałabym powiedzieć, czego się tak naprawdę w życiu boję... To boję się choroby, która by spowodowała, że stałabym się ciężarem dla najbliższych. Boję się choroby nieuleczalnej. Takiej, na którą nie będę miała wpływuwyjawiła Katarzyna Żak w rozmowie z "Co za tydzień".

Katarzyna Żak zdradziła, jak dba o swoje zdrowie

Aktorka chciałaby zapobiec ewentualnej chorobie, dlatego dba o siebie i swoje zdrowie. W dalszej części wywiadu poinformowała, że stara się zdrowo odżywiać, a także nie stroni od aktywności fizycznej. Kolejny ważnym aspektem są regularne badania.

Staram się dbać o swoje zdrowie. [...] Zdrowy tryb życia: dieta, ćwiczenia oraz częste i liczne badania. Nie tylko kontrolne badania krwi raz w roku. W dojrzałym wieku tych badań trzeba wykonywać więcej. Staram się to robić. I przynajmniej w ten sposób mieć, nawet pozorną, kontrolę nad swoim zdrowiem — wyznała Katarzyna Żak. Warto wspomnieć, że Katarzyna wraz z Cezarym doczekali się dwóch córek: Aleksandry i Zuzanny. Tworzą szczęśliwą rodzinę, której aktorka nie chce obciążyć ewentualnymi kłopotami zdrowotnymi.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Żak
Katarzyna Żak, fot. instagram.com/katarzynazak.official
Katarzyna Żak
Katarzyna Żak, fot. instagram.com/katarzynazak.official
Katarzyna Żak
Katarzyna Żak, fot. instagram.com/katarzynazak.official
Katarzyna i Cezary Żak
Katarzyna i Cezary Żak, fot. instagram.com/katarzynazak.official
Katarzyna Żak
Katarzyna Żak, fot. instagram.com/katarzynazak.official

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Woźniak-Starak przypadkiem się wygadała, już jutro TVN pokaże coś specjalnego. "Muszę zostać"

  2. Robert Janowski myślał, że to już koniec. Po latach wszystko wróciło. "Zgłosiliśmy sprawę policji"

  3. Rafał Brzozowski potwierdził plotki, los znów się do niego uśmiechnął. "To wszystko jest bardzo piękne"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Co za tydzień