Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Katarzyna Żak

Katarzyna Żak

__Katarzyna Żak__ jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek filmowych, telewizyjnych oraz teatralnych. Największą popularność wśród telewidzów zyskała dzięki serialom: "Miodowe lata", "Całkiem nowe lata miodowe" oraz "Ranczo". Aktorka ukończyła wrocławską szkołę filmową, a karierę rozpoczęła w tamtejszych teatrach. Następnie spróbowała swoich sił w produkcajch telewizyjnych, a widzowie usłyszeli również jej wokal m.in. w programie "Jak oni śpiewają". Aktorka od niemal 40 lat związana jest z gwiazdorem, Cezarym Żakiem. Małżeństwo doczekała się dwóch córek: Aleksandry i Zuzanny. Katarzyna Żak ma 170 cm wzrostu, blond włosy oraz niebieski kolor oczu.

Anna Jurksztowicz
11.05.2024 12:03 Zwrócili Jurksztowicz uwagę w USA. Teraz już wie, jak się zachować

Anna Jurksztowicz zadebiutowała jako prowadząca nowego podcastu “Złota Scena - Legendy Showbiznesu”. Jej pierwszym gościem była aktorka Katarzyna Żak. Panie porozmawiały m.in o kompleksach, a piosenkarka opowiedziała, co ją spotkało podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych. 

Tak Katarzyna Żak poświęciła się dla roli Solejukowej
09.05.2024 20:23 Tak Katarzyna Żak poświęciła się dla roli Solejukowej. Reżyser aż nie wytrzymał

Polacy pokochali Katarzynę Żak za rolę Solejukowej w “Ranczu”. Teraz w szczerym wyznaniu aktorka zdradziła, jak musiała poświęcić się dla tej roli.

Katarzyna i Cezary Żakowie
18.03.2024 16:47 Wszyscy podejrzewali Żaków o poważny kryzys. Wyszło na jaw, z czym się mierzyli. "To było wstrząsające"

Katarzyna i Cezary Żakowie są jedną z najbardziej lubianych aktorskich par w naszym kraju. Jakiś czas temu intensywnie sugerowano, że para ma poważne kłopoty w małżeństwie. Teraz wszystko się wydało. To przez to się od siebie oddalili... 

Katarzyna Żak
24.11.2023 21:14 Szczere wyznanie Katarzyny Żak o małżeństwie z Cezarym Żakiem. "Ani rodziny, ani znajomych, ani pieniędzy"

Katarzyna Żak i Cezary są małżeństwem od niemal czterdziestu lat. To wynik bardzo rzadko osiągalny w świecie show-biznesu. Teraz jednak aktorka otworzyła się na temat trudów, z jakimi miała do czynienia w związku z gwiazdorem. Nie było kolorowo.

Katarzyna Żak
08.11.2023 21:05 Zdjęcia rozwodowe Katarzyny Żak obiegły media. I to zaraz po takich wyznaniach o małżeństwie

Katarzyna Żak i Cezary Żak są małżeństwem od 38 lat. Co jakiś czas w mediach pojawiają się doniesienia o ich rozstaniu. Ostatnio w rozmowie z nami aktorka otwarcie drwiła z tych plotek. Teraz w sieci pojawiły się interesujące zdjęcia jej z kolegą z branży. O co chodzi?

Katarzyna Żak wspomina scenarzystę "Rancza"
19.10.2023 22:40 "Ranczo" straciło kluczową postać. Poruszające słowa Katarzyny Żak: "Nikt nie jest w stanie go zastąpić"

Katarzyna Żak wspomina nieżyjącego scenarzystę “Rancza”. To on stał za sukcesem kultowego serialu. Co powiedziała o możliwym powrocie i jak mówi o Andrzeju Grembowiczu?

Cezary Żak i Katarzyna Żak świętują rocznicę ślubu, fot. instagram.com/cezaryzak.official
24.08.2023 12:17 Poznajecie parę ze zdjęcia? To najbardziej znani polscy aktorzy, właśnie świętują 38. rocznicę

38 lat wiernej i trwałej miłości połączonej nie tylko wielkim uczuciem, ale i wspólną pasją, która stała się też ich zawodem. Jedna z najpiękniejszych aktorskich par w polskim show-biznesie świętuje rocznicę ślubu.

Katarzyna Żak i Ela Romanowska
26.09.2022 13:59 Ela Romanowska i Katarzyna Żak proszą o pomoc dla małego Wiktorka. Czasu zostało niewiele

Ela Romanowska i Katarzyna Żak skorzystały z mediów społecznościowych, by wystąpić z prośbą do swoich obserwatorów. Potrzebna jest ogromna kwota na leczenie dwumiesięcznego chłopca. Czasu jest coraz mniej.Aktorki obecnie podróżują wspólnie po Polsce w ramach spektaklu teatralnego "I LOVE YOU, a teraz się zmień". Obie często komunikują się z obserwatorami w mediach społecznościowych, by pokazać kulisy pracy i życia prywatnego. Tym razem Ela Romanowska i Katarzyna Żak zwróciły się do internautów z prośbą o pomoc.

Katarzyna Żak EA
27.08.2022 10:59 Katarzyna Żak drży o zdrowie, zdradziła, czego boi się najbardziej. "Nie chcę być ciężarem"

Katarzyna Żak rzadko publicznie opowiada o życiu prywatnym. Tym jednak razem zdobyła się na szczere wyznanie, związane ze swoim największym lękiem. Opowiedziała, czego boi się najbardziej.Gwiazda takich seriali "Miodowe lata" czy "Ranczo" wyjawiła, że robi wszystko, co w jej mocy, aby zapobiec ewentualnym problemom zdrowotnym i ich skutkom. Aktorka drży o swoje zdrowie, a także o najbliższych, których nie chce obarczać dodatkowym ciężarem.

Katarzyna Żak i Cezary Żak EA
04.08.2022 18:02 Katarzyna Żak odsłoniła zgrabne nogi. Fani są pod wrażeniem

Katarzyna Żak pochwaliła się zdjęciami ze słonecznych wakacji z mężem. Internauci nie mogli oderwać wzroku od figury 58-letniej aktorki, która prezentowała się w stroju kąpielowym. Pod postem posypało się mnóstwo komentarzy.Słoneczna i ciepła pogoda zachęcają do wykorzystania dni urlopu na wakacyjne wyjazdy. Niektóre gwiazdy wybierają komfort polskiego morza, inne wolą zagraniczne kierunki. Katarzyna Żak wraz z mężem postanowiła zażyć relaksu w Hiszpanii. Zdjęcia z podróży zachwyciły internautów.

Katarzyna Żak (EA)
12.03.2022 01:00 Katarzyna Żak komentuje doniesienia o rozwodzie. "Nie ma małżeństw idealnych"

Cezary i Katarzyna Żak od lat tworzą parę zarówno na scenie, jak i w życiu prywatnym (małżeństwem pozostają od blisko 37 lat). Co jakiś czas media obiegają jednak informacje o rozwodzie. W jednym z wywiadów aktorka postanowiła odnieść się do doniesień o rozwodzie, a także opowiedzieć o trudnych chwilach w związku.