Swiatgwiazd.pl
Żakowie EN

TRICOLORS/East News

Katarzyna i Cezary Żak wybrali się w sentymentalną podróż. „Łza się w oku kręci”

12 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Wszyscy pamiętają ukochane Ranczo. Chociaż serial nie jest już emitowany, był wyjątkowo długo na antenie, bo aż 10 lat i cieszył się rekordową oglądalnością. Widocznie aktorzy — a niemało ich przewinęło się przez serialowe Wilkowyje — również mają sentyment do serialu. Dwoje z nich, Katarzyna i Cezary Żak, postanowiło wyruszyć w sentymentalną podróż.

  • Katarzyna i Cezary Żakowie to znane twarze z serialu TVP Ranczo

  • Para postanowiła powrócić do Jeruzala

  • Zabrali ze sobą wyjątkowych gości

Niewiele osób wie, że serialowa Solejukowa, czyli Katarzyna Żak, jest żoną Cezarego Żaka, który w serialu brawurowo wcielał się w dwie role jednocześnie: księdza proboszcza Piotra i wójta Pawła Kozioła. Para postanowiła po latach odwiedzić Jeruzal, czyli miejscowość, która w serialu odgrywała Wilkowyje.

Sukces Rancza

Kilka milionów Polaków zasiadało przed telewizorami, by śledzić losy mieszkańców wsi Wilkowyje. Bohaterów było całkiem sporo i każdy miał swojego ulubieńca. Knujący coś bez przerwy wójt Kozioł i Czerepach, amerykanka Lucy i jej narzeczony Kusy, przedsiębiorcze kobiety: Hadziukowa, Więcławska i Solejukowa, do tego niezdarna Lodzia, cwana wójtowa Halina i starzy bywalcy ławeczki to tylko niektóre z barwnych osobowości, które wykreował zmarły w 2018 Andrzej Grembowicz.

Ranczo zdobyło serca telewidzów i wpisało się do polskiej popkultury. Doczekało się 10 sezonów i filmu pełnometrażowego. Mówi się o powrocie popularnego serialu, jednak w zmienionej formie. Dużą przeszkodą dla twórców może okazać się brak Kusego, ze względu na śmierć Pawła Królikowskiego w ubiegłym roku.

M Richardson EN

Monika Richardson z synem na zdjęciu sprzed lat. „Co się stało z czasem?”

CZYTAJ DALEJ

Cezary i Katarzyna Żakowie wrócili do Wilkowyj

Okazuje się, że nie tylko telewidzowie wracają do ulubionego serialu (który przeżywa swój renesans i ze względu na rosnącą popularność jest dostępny na Netfliksie). Ostatnio dwójka głównych aktorów postanowiła wybrać się w sentymentalną podróż do Jeruzala, czyli miejscowości, gdzie kręcone było Ranczo.

Cezary i Katarzyna Żakowie wyruszyli do Jeruzala z nie byle przyczyny. Okazuje się, że zabrali ze sobą specjalnych gości. Ania i Remigiusz Chrzanowscy to zwycięzcy licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której przedmiotem była właśnie wycieczka z aktorami po serialowych Wilkowyjach.

Z tej okazji Cezaremu i Katarzynie zebrało się na wspomnienia. Oboje postanowili, poza radosnym selfie ze zwycięzcami licytacji, wrzucić na swoje instagramowe konta pamiątkowe zdjęcia. Nie obyło się bez fotki na ławeczce oraz przed kościołem, w którym odgrywany przez Cezarego Żaka Piotr był proboszczem. Katarzyna pod swoim postem dodała wzruszający opis:

- Podróż sentymentalna po 5 latach z Panią Anią i Panem Remigiuszem. (...)Spotkaliśmy tam fanów z całej Polski, cóż łza się w oku kręci. To był wspaniały czas!

Zaś Cezary dodał parę miłych słów w stronę Pani Ani i Pana Remigiusza:

- Wspaniali ludzie. Kłaniam się im nisko.

W komentarzach nie obyło się bez słów zachwytu i rozpamiętywania wesołych chwil spędzonych z ulubionym serialem Polaków. Fanom Rancza pozostaje czekać na oficjalne informacje w sprawie kontynuacji.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: onet.pl, radiozet.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >