Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kim jest nowy partner Beaty Kozidrak? To o 17 lat młodszy aktor
Michał Fitz
Michał Fitz 24.03.2022 09:50

Kim jest nowy partner Beaty Kozidrak? To o 17 lat młodszy aktor

kozidrak
TRICOLORS/EAST NEWS

Beata Kozidrak przez prawie 4 dekady była w związku z Andrzejem Pietrasem, który pełnił rolę menadżera zespołu Bajm. Nieoczekiwanie ich relacja rozpadła się jednak kilka lat temu. Jak się okazuje, wokalistce udało się od tamtego czasu znaleźć nowego ukochanego.

Jego tożsamość jest jednak przez nią skrzętnie ukrywana, zresztą na prośbę samego zainteresowanego. Redakcja czasopisma Życie na gorąco dowiedziała się o nim jednak kilku podstawowych informacji.

Beata Kozidrak ma nowego ukochanego

Jak wyjawiło wyżej wspomniane źródło, nowy partner Beaty Kozidrak ma na imię Jakub i jest w wieku 45 lat, co czyni go aż o 17 wiosen młodszym od swojej ukochanej. Wydaje się jednak, że różnica wieku wcale im nie przeszkadza, a wręcz pomaga w pielęgnacji żywego uczucia.

Sama wokalistka zdradziła bowiem na łamach swojej książki, że lubi ze swoim nowym partnerem aktywnie i romantycznie spędzać czas. Wyjawiła, że wraz z nim często wybiera się na przejażdżki na motocyklu.

A czym zajmuje się tajemniczy Jakub? Jak udało się ustalić, jest on związany ze środowiskiem aktorskim. Rzekomo występował nawet w kilku serialach, ale nie grał w nich istotnych postaci. Nie wiadomo też dokładnie, o jakie produkcje chodzi.

Beata Kozidrak - jej były mąż też odnalazł nową miłość

Warto zaznaczyć, że nie tylko wokalistka ułożyła sobie życie po rozwodzie. Nie tak dawno temu prasa rozpisywała się także o nowej partnerce jej byłego męża, która także ma na imię Beata.

Jak w rozmowie z serwisem Pomponik wyjawił przyjaciel Pietrasa, Andrzej Grądkiewicz, menedżer zespołu tak zakochał się w nowej partnerce, że dla niej aż zmienił swoje nawyki. Podobno prawie nie sięga już po alkohol. Stał się też dużo bardziej czuły i romantyczny.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Roznerski się wygadał. Ciężko uwierzyć, co wyprawia się na planie "M jak miłość"

  2. Ogromny smutek Majki Jeżowskiej. Dopiero została babcią, nagle przekazała przygnębiające informacje

  3. Wyciekła treść prywatnych wiadomości Wiśniewskiego. Niewiarygodne, co napisał

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Źródło: Życie na gorąco/ pomponik.pl/ jastrzabpost.pl