Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Klaudia Halejcio została okradziona. Nie dowierzała, co zniknęło spod jej domu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 02.01.2023 09:20

Klaudia Halejcio została okradziona. Nie dowierzała, co zniknęło spod jej domu

Klaudia Halejcio
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/klaudiahalejcio/)

Klaudia Halejcio już w pierwszym dniu nowego roku musiała mierzyć się z kłopotami. Ktoś ukradł jedną z ozdób zostawionych przy bramie willi. W relacji na Instagramie wyznała, że chciałaby być świadkiem całego zdarzenia.

Podczas noworocznego spaceru influencerka wraz z bliskimi odkryła brak jednej z ozdobnych kul, które spoczywały u podnóża bramy jej luksusowej willi. Zszokowana opowiedziała internautom o zdarzeniu.

Klaudia Halejcio została okradziona. Ktoś zabrał jedną z ozdób

Początek 2023 roku nie należał do najszczęśliwszych dla aktorki, która wraz z bliskimi już o poranku odkryła brak jednej z ozdobnych kul przed bramą jej willi. Zuchwała kradzież zupełnie ją zaskoczyła.

No i jest tragedia w Nowy Rok. Ukradli mi kulę — mówiła załamana.

Dużą zagadką jest sposób kradzieży ozdoby, która musiała sporo ważyć. Betonowe kule ustawione zostały od najmniejszej do największej i choć to ta teoretycznie najlżejsza została zabrana, całe zdarzenia pozostaje wielką tajemnicą.

Ciekawi nas fakt, jak w ogóle ktoś to zabrał. Ja bym chciała to zobaczyć, bym stała i patrzyła. [...] One są tak ciężkie, że niczym nie było w stanie ich zgarnąć i tak się zastanawiam, jak to ktoś brał? Czym on podjechał i jak pakował to? Przecież to jest kabaret. Wziął najmniejszą co prawda, ale po co komu to? [...] To są wielkie betonowe kule, więc ja się zastanawiam, może my nie widzieliśmy jakiegoś dźwigu, który podjeżdża pod nasz płot — podsumowała sytuację już w lepszym nastroju.

Klaudia Halejcio nie tak wyobrażała sobie początek roku

W mediach społecznościowych chętnie dzieli się kulisami życia prywatnego przy pomocy zabawnych filmików. Wielokrotnie pokazuje, że mimo luksusowego życia chce pozostać osobą, która z humorem podejmuje wyzwania obecnej rzeczywistości jak każdy z nas.

Niedawno pokazała swoją wersję Sylwestra w czasie inflacji. Gdy podczas największych koncertów w Polsce zgromadzeni mogli się cieszyć pokazem fajerwerk, Klaudia Helejcio wraz z bliskimi musiała zadowolić się jedynie efektami dźwiękowymi.

Ten rok zapowiada się niskobudżetowy — pisała pod humorystycznym filmikiem.

Niestety już pierwszy dzień w 2023 roku uświadomił jej inną rzeczywistość. Kradzież z pewnością narazi ją na dodatkowe koszty, jednak mamy nadzieję, że takie sytuacje będą omijać ją w dalszej części roku.

Zobacz zdjęcia:

Klaudia Halejcio
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/klaudiahalejcio/)
Klaudia Halejcio
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/klaudiahalejcio/)

Razem ocalmy życie ukraińskich żołnierzy. Iberion zbiera na 30 kamizelek kuloodpornych dla walczących!

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Kim są dzieci Emiliana Kamińskiego? Nie wszystkie są anonimowe, a córką pochwalił się publicznie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].