Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ania Lewandowska świętuje urodziny brata "Kocham Cię Piotrek"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.06.2024 12:26

Ania Lewandowska świętuje urodziny brata "Kocham Cię Piotrek"

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
fot. KAPiF/Instagram

Ania Lewandowska nie przestaje zaskakiwać. Dopiero co wzbudziła sensacje nagraniem zmysłowej bachaty w towarzystwie pięknego trenera, a teraz wyznała miłość prawdziwemu przystojniakowi. Ich wspólne zdjęcia szaleje w internecie. Robert Lewandowski zupełnie zszedł na "drugi plan".

Ania Lewandowska i Robert Lewandowski - związek

Para poznała się w 2007 roku, gdy piłkarz dopiero zgarniał pierwsze sukcesy na boisku, a trenerka fitnessu nadal wiązała przyszłość ze sztukami walki. Miłość wyznali sobie w 2013 roku, stając się ulubieńcami show-biznesu. Doczekali się dwóch córek: Klary i Laury, których prywatność chronią w mediach społecznościowych.

Obecnie Lewandowscy są jednym z najbardziej rozpoznawalnych małżeństw nie tylko w Polsce, ale i Europie. Wszystko za sprawą kontraktu Roberta z hiszpańskim klubem FC Barcelona.

O kapitanie polskiej reprezentacji w piłce nożnej rozpisują się międzynarodowe media, ale i jego żona potrafi namieszać. Najnowsze zdjęcie w objęciach przystojniaka obiega internet. Ania Lewandowska wyznała mu miłość.

"Wiem, że Ania nie pozwala". Dziennikarka dała Lewemu zakazany prezent Euro 2024. Polscy piłkarze przed zgrupowaniem. Jak wyglądali?

Ania Lewandowska wyznała miłość przystojniakowi

Ania Lewandowska w ostatnim czasie stała się prawdziwą królową mediów społecznościowych. Internautom chętnie pokazywała kulisy jednego ze swoich obozów. Oprócz treningów i wykładów na temat diety można było zapoznać się z podstawami bachaty. Gwiazda od dawna trenuje ten zmysłowy taniec. Nagranie z partnerem rozgrzało internautów. Zaczęli zwracać się do Roberta Lewandowskiego.

  • Robert, trzymaj się.
  • Biedny Lewy…
  • Robert będzie zazdrosny - martwili się fani.

Najnowsze zdjęcie doprowadziło do sensacji. Ania Lewandowska pokazała się wtulona w ramiona przystojniaka. Bez ceregieli wyznała mu przed wszystkimi miłość. Łączy ich wyjątkowa więź.

W rodzeństwie siła. Dziś mój kochany brat ma urodziny! Mój przyjaciel, moje wsparcie! Kocham Cię Piotrek - napisała.

Niewiele osób mogło wiedzieć, że żona Roberta Lewandowskiego ma rodzeństwo. Czym zajmuje się jej młodszy brat? Szczegóły poniżej.

Kim jest brat Ani Lewandowskiej?

Ania Lewandowska pomimo zawrotnej kariery zawsze podkreśla wartość rodzinnych relacji. Doczekała się młodszego brata, Piotra Stachurskiego, z którym łączy ją silna więź. Duet spotyka się w każdej wolnej chwili.

Brat gwiazdy fitnessu odziedziczył po mamie talent do malowania i tym zajmuje się na co dzień. Po ukończeniu Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie zaczął współpracę przy scenografiach filmowych. Dodatkowo tworzy obrazy i witraże.

Prywatnie Piotr Stachurski w 2021 roku ożenił się i doczekał się dwójki dzieci. W mediach społecznościowych można było zauważyć zdjęcie Ani Lewandowskiej jako dumnej cioci. O relacji z bratem zawsze mówi w ciepłych słowach.

Inspiruje mnie... On artysta - ja sportowiec, On spokojny - ja szalona, On w chmurach - ja na ziemi, On pomyśli - ja zrobię, On poezją, a ja prozą. Można by tak długo, ale... Co najważniejsze – jesteśmy rodzeństwem i choćby nie wiadomo co się działo i ile kilometrów nas dzieliło zawsze się wspieramy i nigdy nie pozwolimy się skrzywdzić - wyznała internautom z okazji urodzin brata.

Ania Lewandowska, fot. Instagram
Ania Lewandowska z bratem, fot. Instagram