Swiatgwiazd.pl
Ślub od pierwszego wejrzenia

Kadr z 10 odcinka 5. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"; screen youtube.com/TVN7

Kolejna kłótnia Igi i Karola ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Co dalej z ich małżeństwem?

12 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

W najnowszym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie obejdzie się bez nerwów. Między Igą a Karolem wywiąże się kolejny spór, mężczyzna opuści mieszkanie Igi. W ich małżeństwie praktycznie od początku nie brakuje spięć. Internauci już teraz nie wróżą im świetlanej wspólnej przyszłości.

  • W jednym z małżeństw bohaterów „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie układa się najlepiej

  • Iga i Karol znów nie potrafili się porozumieć

  • Ostatnio Iga podjęła ważną decyzję dotyczącą social mediów

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” wskoczył na antenę TVN (później TVN7) w 2016 roku, szybko zdobywając dużą popularność. Śledzenie losów par dobranych przez psychologów przyciąga przed ekrany tysiące telewidzów. Obecnie trwa emisja 5. odsłony opartego na duńskim formacie reality show, w którym postanowili spróbować szczęścia między innymi Iga i Karol.

Spięcie w najnowszym odcinku „Ślubu od pierwszego wejrzenia”

Do udziału w tegorocznej odsłonie „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wyłoniono trzy kolejne pary. Wśród nich znajdują się także Iga i Karol - recepcjonistka z Pabianic i pracujący w gastronomii mieszkaniec miejscowości Jelcz-Laskowice.

Dobór tej pary wzbudzał liczne wątpliwości telewidzów i internautów niemal od samego początku. Wiele osób uznawało, że Iga i Karol zwyczajnie do siebie „nie pasują”. Wśród odbiorców znaleźli się jednak i tacy, którzy mocno trzymali za małżeństwo Igi i Karola kciuki.

Czas pokazał jednak, że w związku tych uczestników „Ślubu od pierwszego wejrzenia” relacja toczy się burzliwie. Emitowane na wizji sceny z udziałem Igi i Karola często kończą się nieporozumieniem, a nawet kłótnią. Małżonkowie wydają się załamywać już ręce.

[EMBED-1491]

O kłopotach w ich związku telewidzowie będą mogli przekonać się już w piątek, gdy premierę na antenie TVN7 będzie miał kolejny odcinek „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Kontynuacja losów bohaterów reality show ukazała się jednak już w sieci. I tym razem Iga i Karol nie potrafili odnaleźć wspólnego języka.

Bohaterowie programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” mieli dać sobie jeszcze jedną szansę i zacząć budować relację od nowa. Podczas jednej z rozmów telefonicznych Iga powiedziała jednak Karolowi, że jego „czysta karta” zdążyła już przepaść. Konwersacja miała dotyczyć czegoś, o czym Iga nie zamierza wspominać w obecności kamer.

Iga dopytywała małżonka, do kiedy ten zamierza zostać w jej miejscu zamieszkania. Karol nie udzielił jednak jasnej odpowiedzi, na co uczestniczka programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” zareagowała nagłym wybuchem płaczu. Oznajmiła, że chce zostać sama. W obliczu takiego obrotu spraw Karolowi nie pozostało nic innego, jak opuścić mieszkanie małżonki.

- Nie widziałem sensu, żeby tam zostawać. Były we mnie takie emocje, dlatego zdecydowałem się wyjechać. Otrzymałem od Igi kilka razy taką odpowiedź, która w moim mniemaniu była nieakceptowalna - tłumaczył później przed kamerami Karol.

Iga rezygnuje z aktywności w social mediach

Odkąd rozpoczęła się emisja 5. odsłony programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, Iga Śmiechowicz zaczęła dostawać mnóstwo nienawistnych komentarzy od internautów. Niedawno małżonka Karola powiedziała stanowcze „dość” i postanowiła na jakiś czas zniknąć z mediów społecznościowych. Jak obiecała w publikacji na Instagramie, powróci do aktywności po zakończeniu 5. sezonu reality show (więcej >tutaj<).

- Mnie można na chwilę zatrzymać, ale nie zniszczyć. Potrzebuje siły i merytorycznej wiedzy, którą stale gromadzę. Będę się nią dzielić, ale w swoim czasie. Jak sobie radzić z hejtem, ze sobą. Bo tego teraz potrzebuje. Trzymajcie się i do zobaczenia wkrótce! - czytamy w social mediach.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plotek, YouTube, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >