Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kolejny cios dla Katarzyny Bosackiej. Najpierw rozstanie z mężem, a teraz straciła bliską osobę
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 02.01.2024 14:51

Kolejny cios dla Katarzyny Bosackiej. Najpierw rozstanie z mężem, a teraz straciła bliską osobę

Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka pożegnała bliską osobę, fot. KAPiF

Katarzyna Bosacka w ciągu ostatnich miesięcy miała naprawdę trudny okres. Prezenterka zakończyła wieloletnie małżeństwo i przeszła diametralną metamorfozę. Nowy rok nie przyniósł jej jednak ukojenia. Już na początku stycznia musiała podzielić się z internautami przykrą wiadomością. Pożegnała bliską osobę.

Ciężki rok Katarzyny Bosackiej. Rozstanie z mężem i diametralna metamorfoza

W sierpniu ubiegłego roku w media pojawiła się informacja o rozstaniu prezenterki z mężem, senatorem Marcinem Bosackim. Dla wielu było to ogromne zaskoczenie, ponieważ para spędziła wspólnie prawie trzy dekady i doczekała się dzieci. Ostatecznie to Katarzyna Bosacka zajęła się pociechami, gdy ukochany opuścił rodzinny dom.

Osobisty kryzys mocno odbił się na wyglądzie gwiazdy. Internauci od razu zauważyli, że zaczęła ekstremalnie chudnąć. W rozmowie z dziennikarzami podkreślała, że zmieniła styl życia na bardziej aktywny, jednak sporą część nowego wizerunku wywołał u niej stres.

Nowy rok mógłby być więc świetną okazją do rozpoczęcia kolejnego etapu, bez dotychczasowych zmartwień. Niestety już z początkiem stycznia Katarzyna Bosacka musi poradzić sobie z kolejnym ciosem. W mediach społecznościowych powiadomiła o śmierci bliskiej osoby.

Katarzyna Bosacka ekstremalnie schudła w błyskawicznym tempie. Jej dieta to przykład, jak się NIE ODCHUDZAĆ Pierwsze święta Katarzyny Bosackiej po rozstaniu z mężem. Nie do wiary, z kim je spędziła: "Będziemy się przytulać"

Katarzyna Bosacka pożegnała bliską osobę

Prezenterka chętnie korzysta z mediów społecznościowych, by pozostać w kontakcie z obserwatorami. Nawet po osobistych trudnościach związanych z rozstaniem z mężem nie zapomniała o regularnych postach czy poradach żywieniowych związanych z Bożym Narodzeniem oraz Sylwestrem.

We wtorkowy poranek podzieliła się z nimi smutną wiadomością. We wzruszającym poście uhonorowała pamięć przyjaciółki, udostępniając jej czarno-białe zdjęcie. Wspólnie tworzyły jeden z telewizyjnych programów Katarzyny Bosackiej. 

Specjalistka od żywienia i dietetyki była autorytetem dla prezenterki. Żal ściska za serce na wieść o tym, czego nie zdoła już zrobić Katarzyna Bosacka. Jej znajoma miała 72 lata.

Katarzyna Bosacka o śmierci "Profesor Zdrówko"

W pożegnalnym wpisie prezenterka oddała po raz ostatni hołd Małgorzacie Kozłowskiej-Wojciechowskiej znanej publicznie jako "Profesor Zdrówko". Specjalistka w kwestii żywienia była ekspertką w programie Katarzyny Bosackiej "Wiem, co jem i wiem, co kupuję". Widzowie mogli dzięki niej poznać ciekawostki na temat wpływu żywności na nasz organizm.

Dla prezenterki wiadomość o śmierci gwiazdy TVN była ogromnym szokiem. W mediach społecznościowych nie kryła żalu. Internauci przekazali jej szczere kondolencje.

Wczoraj rano po długiej i ciężkiej chorobie zmarła Pani Profesor Małgorzata Kozłowska-Wojciechowska, słynna Pani Profesor Zdrówko. Małgosiu, smutno mi i pusto bez Ciebie. Do kogo teraz zadzwonię z prośbą o radę? - pytała.

Małgorzata Kozłowska-Wojciechowska
Katarzyna Bosacka pożegnała bliską osobę, fot. KAPiF
Małgorzata Kozłowska-Wojciechowska
Katarzyna Bosacka pożegnała bliską osobę, fot. KAPiF
Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka pożegnała bliską osobę, fot. KAPiF
Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka pożegnała bliską osobę, fot. KAPiF