Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Pierwsze święta Katarzyny Bosackiej po rozstaniu z mężem. Nie do wiary, z kim je spędziła: "Będziemy się przytulać"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.12.2023 17:02

Pierwsze święta Katarzyny Bosackiej po rozstaniu z mężem. Nie do wiary, z kim je spędziła: "Będziemy się przytulać"

Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka w święta, fot. KAPiF; Instagram

Katarzyna Bosacka ledwie kilka miesięcy temu przeżyła bolesne rozstanie z mężem. Teraz musiała zmierzyć się z pierwszymi świętami po rozpadzie rodziny. Jak spędziła Boże Narodzenie? Te wieści są elektryzujące!

Katarzyna Bosacka i Marcik Bosacki: rozstanie

Marcin Bosacki zostawił żonę po 26 latach małżeństwa. Para doczekała się przez ten okres czwórki dzieci, z czego najmłodszy syn ma zaledwie 10 lat. Rodzina miała podobno rozpaść się z powodu romansu mężczyzny z młodszą kobietą. Katarzyna długo milczała po rozstaniu, a kiedy wreszcie udzieliła wywiadu, nie ukrywała, jak wielkim ciosem dla niej było.

Pogrążyłam się w emocjonalnym otępieniu. To był potworny stres i ból, również fizyczny. To zrozumiałe, bo, jak mówią psycholodzy, stres związany z rozwodem, zwłaszcza po tylu latach wspólnego życia, często jest porównywany z rozpaczą po śmierci bliskiej osoby. Pojawił się wtedy jakiś rodzaj żałoby i lęku: czy ja sobie poradzę? Jak to wszystko ułożyć na nowo? Co będzie dalej? Co z dziećmi? Co mnie czeka…? Milion pytań bez odpowiedzi – mówiła Bosacka w rozmowie z „Vivą!”.

Z czasem jednak Katarzyna zaczęła nabierać sił. Wyraźnie widać to w najnowszym wywiadzie. Wyznała w nim, jak spędza te święta. Co za wiadomości, szczegóły poniżej.

Katarzyna Bosacka została sama z dziećmi po porzuceniu przez męża. Ukrywała wszystko przed jedną osobą Katarzyna Bosacka pierwszy raz tak szczerze o rozstaniu z mężem. Była w głębokiej żałobie

Jak Katarzyna Bosacka radzi sobie po rozstaniu?

W kolejnych wywiadach z Bosacką jej fani mogli obserwować, jak ta coraz odważniej mówi o przyszłości i życiu już bez męża. Katarzyna nie ukrywała, jak ogromnego wsparcia dostarczyli jej rodzina oraz bliscy. Mogła liczyć między innymi na siedem przyjaciółek jeszcze ze szkoły podstawowej, które przyjeżdżały do niej, by ją pocieszyć i podbudować.

Jeszcze przed świętami Bosacka mogła liczyć na wsparcie bliskich jej osób. Okazuje się, że nie narzeka na samotność. Do tego stopnia, że sztywne trzymanie się tradycji zeszło na dalszy plan.

Cieszymy się sobą, bo długo się nie widzieliśmy. Kochamy się i lubimy i chcemy ze sobą rozmawiać, a nie zajmować się dwunastoma potrawami – wyznała Katarzyna w rozmowie z ShowNews.

Z kim zatem spędza tak radosne i pełne miłości święta? Szczegóły poniżej.

Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka z byłym mężem, fot. KAPiF

Katarzyna Bosacka w Boże Narodzenie 2023

W nowym wywiadzie z ShowNews ujawniono bardzo zaskakujące szczegóły. Bosacka wyznała bowiem, że tegoroczne święta spędzi w Poznaniu, gdzie wraz z dziećmi spotka się z… krewnymi byłego męża

Razem z dziećmi pojedziemy do Poznania, do szwagra i szwagierki. Oni mają piątkę dzieci. Jeszcze będzie z nami wujek, więc mnóstwo osób zasiądzie przy stole. Na pewno będzie gwarno, radośnie, pójdziemy do kościoła, będziemy grać w planszówki, przytulać się do siebie. Jak co roku obejrzymy wszystkie „Listy do M.” – ogłosiła z radością Bosacka.

Wygląda na to, że nawet rozstanie nie wpłynęło na jej więzi z tą częścią rodziny.

Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka, fot. instagram.com/katarzynabosacka
Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka, fot. instagram.com/katarzynabosacka
Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka, fot. KAPiF
Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka, fot. KAPiF

Źródło: ShowNews