Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Bosacka pierwszy raz tak szczerze o rozstaniu z mężem. Była w głębokiej żałobie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 06.12.2023 10:22

Katarzyna Bosacka pierwszy raz tak szczerze o rozstaniu z mężem. Była w głębokiej żałobie

Katarzyna Bosacka o rozstaniu z mężem, fot. KAPiF
Katarzyna Bosacka o rozstaniu z mężem, fot. KAPiF

Katarzyna Bosacka rozstała się z Marcinem Bosackim po 26 latach małżeństwa. Gwiazda postanowiła po raz pierwszy w tak bezpośredni sposób otworzyć się na dramatyczne wspomnienia i wyjawić, jak obecnie radzi sobie bez męża.

Katarzyna Bosacka rozstała się z mężem

Katarzyna Bosacka przeżyła dramat po tym, jak okazało się, że jej mąż, polityk Marcin Bosacki, zdradza ją z inną kobietą. W sierpniu mężczyzna zdecydował ostatecznie wyprowadzić się z domu.

Gwiazda TVN Style konsekwentnie unikała jakichkolwiek komentarzy w sprawie, jednak po czterech miesiącach zdecydowała podzielić się z opinią publiczną wspomnieniem tego wyjątkowo trudnego czasu w swoim życiu. 51-latka udzieliła wywiadu “Vivie!”, w którym nie zawahała się wyjawić, jak radziła sobie ze stratą dawnego ukochanego.

Katarzyna Bosacka nie rozpacza po małżeństwie. „Ktoś przystojny już do mnie macha” Katarzyna Bosacka wychodzi z dołka po rozstaniu z mężem. Pierwszy raz mówi, co działo się w trudnym czasie

Katarzyna Bosacka o żałobie po zakończeniu związku

Katarzyna Bosacka nie ukrywała, że zgadza się ze stwierdzeniem psychologów, którzy porównują stres związany z rozstaniem do żałoby po stracie kogoś bliskiego. Przyznała, że zakończenie związku z mężem było dla niej bardzo trudne.

To było jak trzęsienie ziemi… Szok nie tylko dla mnie. Dla dzieci, rodziny, przyjaciół, znajomych. W ogóle wtedy nie myślałam. Pogrążyłam się w emocjonalnym otępieniu. To był potworny stres i ból, również fizyczny - opowiadała w rozmowie z “Vivą!”.

Zdaniem gwiazdy, na duchu podtrzymywała ją perspektywa stabilnej pracy, która pozwalała jej nie przejmować się finansowymi aspektami rozwodu. Stwierdziła, że początkowo dręczyły ją myśli dotyczące poczucia własnej wartości, jednak szybko zdała sobie sprawę z tego, że są one bezzasadne.

To zrozumiałe, bo jak mówią psycholodzy, stres związany z rozwodem, zwłaszcza po tylu latach wspólnego życia, często jest porównywany z rozpaczą po śmierci bliskiej osoby. Pojawił się wtedy jakiś rodzaj żałoby i lęku: Czy ja sobie poradzę? Jak to wszystko ułożyć na nowo? Co będzie dalej? Co z dziećmi? Co mnie czeka…? Milion pytań bez odpowiedzi. Wiedziałam jedno, że zawodowo mam mocną pozycję, i to był jedyny obszar, gdzie nie czułam się zagrożona. Moja kotwica.

Katarzyna Bosacka czuła wsparcie fanów

W wywiadzie Katarzyna Bosacka zaznaczyła, jak ogromną wartością było dla niej wsparcie udzielane jej przez najbliższych, znajomych, ale również przez fanów, którzy w mediach społecznościowych przekazywali jej budujące wiadomości.

Kiedy wydałam krótkie i jedyne oficjalne oświadczenie o naszym rozstaniu, o tym, że nie pisnę ani słowa na temat szczegółów, dostałam niesamowite wsparcie od przyjaciół, znajomych, kolegów, fanów. Non stop dzwonił telefon: „Kasia, jak się czujesz? W czym mogę ci pomóc? Jesteś wspaniała. Kochamy cię”. Na Facebooku, Instagramie, TikToku wszędzie zalało mnie morze miłości - wspominała dziennikarka.

Gwiazda twierdzi, że udało jej się poradzić sobie z rozpaczą wynikającą z porzucenia przez męża. Dziś z nadzieją patrzy w przyszłość świadoma tego, że życie ma dla niej do zaoferowania jeszcze wiele dobrego.

Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka, fot. KAPiF
Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki, fot. KAPiF
Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka, fot. KAPiF

Źródło: viva.pl