Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Bosacka nie rozpacza po małżeństwie. „Ktoś przystojny już do mnie macha”
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.11.2023 08:20

Katarzyna Bosacka nie rozpacza po małżeństwie. „Ktoś przystojny już do mnie macha”

Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka o nowym związku fot. Instagram @katarzynabosacka

Katarzyna Bosacka po raz pierwszy publicznie opowiedziała o rozstaniu z mężem. Wspólnie przez wiele lat tworzyli zgodny duet. Prezenterka przyznała, że ostatni czas był dla niej wyjątkowo trudny. Mimo wszystko chce "wynieść" z doświadczenia pewną naukę. Okazuje się, że okres rozpaczania ma już za sobą.

Katarzyna Bosacka rozstała się z mężem

Prezenterka w 1997 roku poślubiła senatora, Marcina Bosaka. Para sporadycznie pojawiała się wspólnie na branżowych eventach, a także rzadko wspominała o życiu prywatnym w mediach społecznościowych, czy rozmowie z dziennikarzami.

Na początku sierpnia jednak wszystko się zmieniło, gdy na jaw wyszło rozstanie małżonków po 26 wspólnych latach. Dla wielu był to ogromny szok, tym bardziej że powodem decyzji miała być niewierność mężczyzny.

Duet doczekał się czworga pociech, które bardzo przeżyły odejście taty z domu. Teraz Katarzyna Bosacka po raz pierwszy otworzyła się na to, jak sama zmieniła się w tak krótkim czasie.

Katarzyna Bosacka ekstremalnie schudła. Po rozstaniu z mężem po dawnej gwieździe zostało wspomnienie Katarzyna Bosacka otworzyła się na temat nowego związku. Po rozstaniu z mężem odważne wyznanie

Zmiany w życiu Katarzyny Bosackiej było widać gołym okiem

Gwiazda początkowo stroniła od ujawniania szczegółów dotyczących rozstania, jednak jego efekty były widoczne gołym okiem. Katarzyna Bosacka zaczęła ekstremalnie chudnąć, przez co część internautów myślała nawet, że przyjmuje ona jakieś leki wspomagające utratę kilogramów. 

Prawda była jednak o wiele inna. Prezenterka zareagowała na plotki na swój temat i uchyliła internautom rąbka tajemnicy o jej aktualnym stanie.

Ostatnio dostaję od Was coraz więcej wiadomości, że bardzo schudłam. Rzeczywiście w 3 miesiące -15 kg. Jednocześnie chciałam Wam przekazać, że nie reklamuję żadnych suplementów diety, a jedynym powodem mojego schudnięcia był stres.

Katarzyna Bosacka po raz pierwszy o rozstaniu

Teraz Katarzyna Bosacka postanowiła opowiedzieć więcej o kulisach rozstania z mężem. W rozmowie z Małgorzatą Ohme słyszymy, że trudne doświadczenie było dla niej także ogromną nauczką o samej sobie.

Dowiedziałam się o sobie to, że jestem niesłychanie silna - przyznała.

W programie "Lajf noł makeup" przyznała, że nie popadła w otchłań rozpaczy, jak mogłoby się wydawać. Katarzyna Bosacka nadal szuka chwil radości w zwykłych codziennościach. Niedawno mówiła o, że jest gotowa na nowy związek, a tym razem nawet wspomniała o kimś "przystojnym".

Dowiedziałam się, że mam jeszcze mnóstwo pasji, przyjemności w życiu i że to życie na mnie czeka i że ta droga [...] jest długa, wszędzie jest dookoła zielono, są drzewa wspaniałe, a na końcu drogi jest tęcza. I ktoś już do mnie macha, ktoś przystojny...

Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka ma już kogoś na oku?, fot. KAPiF
Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka ma już kogoś na oku?, fot. KAPiF
Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka ma już kogoś na oku?, fot. KAPiF
Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka ma już kogoś na oku?, fot. KAPiF