Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Bosacka spróbowała słynnej "Uczty Sanah". Po jedną rzecz chętnie sięgnie znowu, ale druga?! "Smakuje jak..."
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 02.11.2023 14:25

Katarzyna Bosacka spróbowała słynnej "Uczty Sanah". Po jedną rzecz chętnie sięgnie znowu, ale druga?! "Smakuje jak..."

Katarzyna Bosacka spróbowała słynnej "Uczty Sanah", fot. KAPiF / Instagram @katarzynabosacka
Katarzyna Bosacka spróbowała słynnej "Uczty Sanah", fot. KAPiF / Instagram @katarzynabosacka

Katarzyna Bosacka zdecydowała się spróbować produkty spożywcze sygnowane pseudonimem Sanah. Swoją opinią postanowiła podzielić się z internautami. Młoda piosenkarka nie będzie zadowolona…

Katarzyna Bosacka testuje "kuchnię Sanah"

Katarzyna Bosacka jest miłośniczką zdrowej żywności, a swoją pracą w mediach chętnie uświadamia Polki i Polaków na temat tego, jak ogromne znaczenie ma odpowiednie odżywianie się.

Nic dziwnego, że gdy w sklepach jednej z popularnych sieci pojawiły się gotowe dania sygnowane przez jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek młodego pokolenia Sanah, dziennikarka chciała sprawdzić, czy można je polecić, czy też lepiej trzymać się od nich z dala.

Katarzyna Bosacka (1).png
Katarzyna Bosacka postanowiła spróbować produktów “Uczty na wynos z Sanah”, fot. KAPiF
Katarzyna Bosacka o tym, jak jej dzieci radzą sobie z rozwodem. Smutne wieści o najmłodszym synu Elżbieta Zapendowska ostro o Sanah: "Nie można takich rzeczy robić". Co zarzuciła wokalistce?

Katarzyna Bosacka uczestniczy w "Uczcie Sanah"

Produkty “Uczta na wynos z Sanah” to trzy propozycje: focaccini, sałatka z kuskusem i kanapka z szynką z indyka. Koszt całego zestawu to 35 zł. Czy warto jednak po niego sięgnąć? Katarzyna Bosacka przeanalizowała każdy element składowy dań.

Razem z moją redakcją chcieliśmy się przekonać, czy całe to zamieszanie wokół "sanahowych" przekąsek jest faktycznie uzasadnione - argumentowała swoją decyzję dziennikarka.

Katarzyna Bosacka o "Uczcie na wynos z Sanah"

Skład produktów Katarzyna Bosacka określiła jako “w miarę przyzwoity”. Sałatka była według dziennikarki smaczna, ale “nic poza tym”. Więcej pochwał otrzymała foccacia, a gwiazda TVN Style wyznała, że chętnie sięgnie po nią raz jeszcze.

Najgorzej wypadła jednak kanapka. Bosacka nie kryła zawodu i nie wahała się mocno skrytykować tego produktu. Nie dość, że nie wyróżniała się smakiem, to jeszcze okazała się dość niezdrowa.

Sporo w niej emulgatorów, jaj w proszku, a szynka z indyka to tylko 85% mięsa, reszta to dodatki typu difosforany, substancje żelujące, konserwant - azotyn sodu, a nawet cukier - orzekła dziennikarka.

Czy po takiej recenzji zdecydujecie się sięgnąć po “ucztę” Sanah? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Katarzyna Bosacka ocenia produkty Sanah (1).png
Katarzyna Bosacka ocenia produkty z “Uczty na wynos z Sanah”, fot. instagram.com/katarzynabosacka
Katarzyna Bosacka ocenia produkty Sanah (2).png
Katarzyna Bosacka ocenia produkty z “Uczty na wynos z Sanah”, fot. instagram.com/katarzynabosacka
Katarzyna Bosacka (2).png
Katarzyna Bosacka, fot. KAPiF
Sanah.png
Sanah, fot. KAPiF