Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Bosacka ekstremalnie schudła. Po rozstaniu z mężem po dawnej gwieździe zostało wspomnienie
Anna Lipska
Anna Lipska 17.11.2023 21:09

Katarzyna Bosacka ekstremalnie schudła. Po rozstaniu z mężem po dawnej gwieździe zostało wspomnienie

Katarzyna Bosacka ekstremalnie schudła
Katarzyna Bosacka, fot. KAPIF

Katarzyna Bosacka po rozstaniu z mężem schudła. Na nowych zdjęciach widać, jak bardzo. To ekstremalna metamorfoza. Gwiazda TVN już powoli nie przypomina dawnej siebie. 

Katarzyna Bosacka i jej mąż się rozstali

Na początku sierpnia media poinformowały o tym, że Katarzyna Bosacka rozstała się z mężem. Informacja była dużym zaskoczeniem, ponieważ uchodzili za wyjątkowo zgrane małżeństwo, o czym świadczył, chociażby ich staż, byli razem przez 26 lat. 

Mało tego, zaledwie kilka tygodni przed wiadomością o zakończeniu związku, Bosacka, publikowała wspólne zdjęcia i mówiła o ojcu swoich dzieci w samych superlatywach. A potem taka niemiła niespodzianka. 

Katarzyna Bosacka spróbowała słynnej "Uczty Sanah". Po jedną rzecz chętnie sięgnie znowu, ale druga?! "Smakuje jak..." Katarzyna Bosacka przerywa milczenie. Radykalne kroki po rozstaniu z mężem. Jest gotowa na wiele

Katarzyna Bosacka schudła po rozstaniu z mężem

Rozpad relacji nastąpił z inicjatywy męża dziennikarki, więc ostatnie miesiące z pewnością nie były dla Katarzyny Bosackiej najlżejsze. Już chwilę po rozstaniu widać było, że gwałtownie traci na wadze. 

Bosacka schudła aż 16 kilogramów, co sama wyznała w wywiadzie z Plotkiem. Mimo że cieszy ją zmiana w wyglądzie, przyznała, że w ogromnej mierze przyczynił się do tego stres. 

Od wielu miesięcy mam po prostu jadłowstręt. I chudnę ze stresu - powiedziała Bosacka. - Chociaż staram się racjonalnie odżywiać, to nie da się tak szybko zapanować nad swoją psychiką, żeby wyjść z tego bez szwanku - dodała. 

Jednak na najnowszych zdjęciach widać, że nie przestała tracić na wadze. Jest jeszcze szczuplejsza i powoli nie przypomina dawnej siebie.  

Katarzyna Bosacka ekstremalnie schudła. Nowe zdjęcia

Katarzyna Bosacka opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie. To kadr z już świątecznych nagrań na kanał dziennikarki. Pozuje w niebieskiej sukience, która przylega do ciała. Widać, jak bardzo schudła. Bardzo zmieniła się też jej twarz po tym, jak zgubiła nadprogramowe kilogramy. 

Nagrywamy dzisiaj świąteczne odcinki na mój kanał EkoBosacka […] Efekty już w grudniu, będę miała dla Was duuużo ciekawych przepisów. A Wy kiedy zaczynacie przygotowania do Świąt? Bez czego Wasze Święta nie mogą się odbyć? - napisała.

Pod postem masa komplementów. Internauci zauważyli, jak bardzo zmieniła się ich ulubienica.

Katarzyna Bosacka, fot. KAPIF
Katarzyna Bosacka, fot. KAPIF
Katarzyna Bosacka, fot. KAPIF
Katarzyna Bosacka, fot. KAPIF
Katarzyna Bosacka, fot. KAPIF
Katarzyna Bosacka, fot. KAPIF