Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Bosacka z mocnym komunikatem w swoim programie. To wygląda na słowny cios w stronę męża
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 03.11.2023 15:09

Katarzyna Bosacka z mocnym komunikatem w swoim programie. To wygląda na słowny cios w stronę męża

Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka fot. KAPiF/ kadr YouTube

Katarzyna Bosacka kilka tygodni temu potwierdziła, że rozstała się z mężem. Byli razem przez 26 lat i doczekali się czworga dzieci. Teraz wydała krótki, ale bardzo wymowny komunikat na temat swojej życiowej sytuacji. 

Katarzyna Bosacka rozstała się z mężem

Katarzyna Bosacka znana jest doskonale widzom stacji TVN. Na antenie prowadziła programy dotyczące zdrowego żywienia, a skupiała się przede wszystkim na składach produktów. Odwiedzała duże markety i brała pod lupę dostępną w nich ofertę. Przed nią nie ukrywała się żadna marketingowa ściema.

Karierę przed kamerami łączyła z udanym życiem prywatnym. Wspólnie z mężem Marcinem Bosackim doczekała się czworga dzieci, a ich wspólna historia trwała aż 26 lat. Następnie po medialnych doniesieniach o romansie wszytko prysnęło niczym bańka mydlana. 

Marcin wyprowadził się miesiąc temu. Miał oznajmić Kasi, że opuszcza rodzinę dla innej kobiety - informowało wówczas źródło portalu Plejada. 
 

Katarzyna Bosacka o tym, jak jej dzieci radzą sobie z rozwodem. Smutne wieści o najmłodszym synu Katarzyna Bosacka przerywa milczenie. Radykalne kroki po rozstaniu z mężem. Jest gotowa na wiele

Katarzyna Bosacka o dzieciach

Ulubienica fanów zdrowej żywności przez długi czas oszczędnie wypowiadała się na temat tego, co dzieje się w czterech ścianach. Z czasem zdecydowała się udzielić wywiadu, w którym przekazała, jak wszystko zanoszą jej dzieci. Okazało się, że dla najmłodszego z synów, to niezwykle trudne do zaakceptowania. 

Największy problem był z Frankiem. On ma 10 lat i nie do końca sobie zdawał sprawę z tego, co się stało. Jakoś udało mi się wytłumaczyć mu i teraz myślę, że po tych trzech miesiącach jest już dużo lepiej — układamy sobie to życie na nowo. Rzeczywiście każde dziecko jest inne - wyznała w “DDTVN”.

Katarzyna Bosacka wydała komunikat

Katarzyna Bosacka po tym, jak rozstała się z telewizją, zaczęła prowadzić własny kanał w social mediach. Pokazuje tam, jak gotować nie tylko zdrowo, ale też nie wydawać majątku na produkty spożywcze i nie przepłacać. 

W jednym z ostatnich filmów, który trafił na jej kanał, pojawiło się osobiste przesłanie. Komunikat brzmiał jak słowa skierowane bezpośrednio do jej męża. 

Dzisiaj chciałam wam opowiedzieć o moim nowym programie, który będzie się nazywał nomen omen, nie uwierzycie - “Bosacka daje radę”. Bardzo podoba mi się ten tytuł. Sama go wymyśliłam. Dlatego, że ma podwójne znaczenie. Po pierwsze dlatego, że “daję radę”, czyli daję porady, ale też w każdej sytuacji tej życiowej też sobie poradzę - mówi na początku nagrania. 

Widać, że Kasia stawia dzielnie czoła wszystkim przeciwnościom losu. Poniżej możecie zobaczyć całe jej nagranie. 

Katarzyna Bosacka (2).png
Katarzyna Bosacka fot. KAPiF
Katarzyna Bosacka (1).png
 
Katarzyna Bosacka (10).jpg
Katarzyna Bosacka z mężem fot. KAPiF