Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kolejny ślub u royalsów. Co za suknia! Buty zepsuły jednak cały efekt. "Zero gustu"
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 07.06.2024 15:14

Kolejny ślub u royalsów. Co za suknia! Buty zepsuły jednak cały efekt. "Zero gustu"

ślub u royalsów
fot. Instagram

Nad rodziną królewską od dłuższego czasu krążą ciemne chmury. Teraz jednak odbył się bajeczny ślub księcia Hugh Grosvenora i Olivii Henson. Kreacja panny młodej wzbudziła istną sensację.

Diagnoza księżnej Kate

W brytyjskiej rodzinie królewskiej wrze. Od początku roku księżna Kate stała się tematem wielu spekulacji, głównie ze względu na jej nieobecność w życiu publicznym. Pałac Buckingham poinformował w zeszłym roku, że żona księcia Williama będzie miała planowaną operację jamy brzusznej. Jednak media nie przestawały szerzyć różnych teorii spiskowych dotyczących jej nagłego zniknięcia. 

W obliczu tej sytuacji księżna zdecydowała się na wydanie oficjalnego oświadczenia, które zostało przekazane przez BBC w marcu. W swoim komunikacie przyszła królowa ujawniła, że zdiagnozowano u niej nowotwór.

W styczniu przeszłam poważną operację jamy brzusznej w Londynie i wtedy sądzono, że mój stan nie jest nowotworowy – powiedziała - Operacja zakończyła się sukcesem. Jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność raka. Dlatego mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej, której leczenie jest obecnie na wczesnym etapie - wyznała. 

Jednak teraz w rodzinie królewskiej wreszcie wydarzyło się coś dobrego. Szczegóły poniżej.

Pałac nie mógł tego przewidzieć. Wyciek nt. zdrowia króla Karola "Przechodzą przez piekło". Smutne wieści o Kate i Williamie

Ślub w rodzinie królewskiej. Internauci krytykują buty panny młodej

Dzisiaj odbył się ślub w katedrze Chester. Sakramentalne “tak” powiedzieli sobie książę Westminster Hugh Grosvenor i jego wybranka, Olivia Henson. Sporym echem w mediach odbiła się przede wszystkim kreacja panny młodej.

Suknia świeżo upieczonej małżonki brytyjskiego arystokraty i miliardera zrobiła bardzo duże wrażenie na internautach. Miała długi tył, mimo że całość wyglądała minimalistycznie. Za to welon ozdobiony koronką, nie miał sobie równych. Wietrzna pogoda sprawiała, że ciężko go było nie zauważyć. Internauci przykuli szczególną uwagę butom, które były niebieskie i kolorystycznie kompletnie nie pasowały do sukni

  • Naprawdę? Czy na ślub założyła niebieskie dżinsowe szpilki? Niebieską częścią tradycji powinna być niebieska podwiązka.
  •  Cóż za nudna sukienka! i brzydkie, duże buty w kolorze niebieskim! Tylko welon wygląda przepięknie! Wszystkie te pieniądze do jej dyspozycji i zero smaku!
  • Wygląda pięknie, ale po co ciemne buty!!!
  • Oszałamiająca - poza ciemnymi butami, które umniejszały jej wspaniałą suknię – czytamy.

 

EN_01622674_0024.jpg
Ślub księcia Hugh Grosvenora i Olivii Henson, fot. East News

Konflikt króla Karola z księciem Harrym

Ślub księcia Westminsteru i jego ukochanej to pierwsze od dłuższego pozytywne wydarzenie w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Monarchia od pewnego czasu boryka się niestety z coraz poważniejszymi problemami. To nie tylko skandale związane z potencjalnymi romansami członków rodziny czy oskarżenia wobec księcia Andrzeja. Sam król Karol III jest chory, podobnie jak jego synowa, księżna Kate, żona następcy tronu. Dodatkowo, zaufanie do brytyjskiej monarchii zostało zachwiane przez nieobecność żony Williama. 

Duże zainteresowanie mediów wzbudziły ostatnie wydarzenia w Londynie, podczas wizyty księcia Harry'ego. Na początku maja książę Harry przybył do Londynu z okazji 10-lecia istnienia Invictus Games, które założył. 8 maja wziął udział w uroczystej mszy w katedrze św. Pawła. W tym samym czasie król Karol III spotkał się z kilkoma tysiącami gości na przyjęciu w ogrodach Pałacu Buckingham. Dzieliło ich zaledwie 10 minut jazdy samochodem. Mimo to władca nie spotkał się z synem. 

Magazyn “New Idea” donosi, że Harry próbował umówić się na spotkanie z Karolem przez ponad miesiąc. Wcześniej spotkali się tylko raz, na około 40 minut, tuż po upublicznieniu informacji o diagnozie raka u króla.

Karol się zawziął. Czas jest cenny i choć bardzo chciał zobaczyć Harry'ego, jego wymagania były zbyt duże – mówi informator gazety.

Myślicie, że ślub księcia Hugh Grosvenora poprawi nastroje wśród royalsów?

Ślub u royalsów, fot. Instagram
Ślub u royalsów, fot. Instagram
Ślub u royalsów, fot. Instagram
Ślub u royalsów, fot. Instagram