Swiatgwiazd.pl
M Richardson EN

Pawel Wodzynski/East News

Konrad Wojterkowski dodał poruszający wpis. Opowiedział o relacji z synem Moniki Richardson

6 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Nie każdemu matura jest potrzebna do szczęścia. Jedną z takich osób wydaje się syn Moniki Richardson, Tomasz Malcolm, któremu powinęła się noga, ale już ma inny pomysł na siebie, który nie wymaga świadectwa dojrzałości. Nowy partner Moniki postanowił wstawić się za chłopakiem.

  • Syn Moniki Richardson nie zdał matury

  • Chłopak ma zupełnie inne plany

  • Okazuje się, że cierpi na Aspergera

Monika Richardson, jak każda mama, bardzo kibicuje swojemu synowi. Jego niezdana matura z pewnością była dla niej ciosem, ale młodzieniec widzi się w zupełnie innej dziedzinie. Chciałby rozwijać się jako model, w czym bez wątpienia Monika będzie go wspierać.

Monika Richardson - zawirowania rodzinne

Za Moniką Richardson bardzo ciężki czas. Gwiazda rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim i w spektakularnym stylu wyprowadziła go ze wspólnego mieszkania na warszawskim Żoliborzu, robiąc generalny remont. Niedługo potem poznała swojego nowego partnera, Konrada Wojterkowskiego, producenta filmowego.

Para pojawiła się już razem na ściance i pochwaliła się zdjęciami ze wspólnego wyjazdu. Wygląda na to, że związek został przypieczętowany w świecie showbiznesu. Zakochani nie widzą świata poza sobą.

Jednak Monika, jako matka, musi trzymać rękę na pulsie. Jedyną rzeczą, która spędza jej sen z powiek, jest matura jej najstarszego syna. Kobieta już w maju przyznawała, że targają ją niesamowite nerwy, gdy myśli o nadchodzących egzaminach dojrzałości, do których lada dzień przystąpi Tomasz Malcolm.

DDTVN kadr

"Dzień dobry TVN": ekspertka tłumaczy, jak jeść pieczywo. "Damy kanapek nie jedzą"

CZYTAJ DALEJ

Syn Moniki Richardson nie zdał matury

Dziś rano CKE ogłosiło wyniki z matury. Tomasz Malcolm obwieścił na swoim Instagramie, że zdał wszystkie, poza matematyką. Chłopakowi powinęła się noga, ale nie załamuje się! Ma w zanadrzu mnóstwo planów na przyszłość, które zamierza sukcesywnie realizować.

Przede wszystkim czeka go poprawka egzaminu w sierpniu, do której chłopak podchodzi z wielkim optymizmem i jest przekonany, że tym razem na pewno mu się uda. Ma w zanadrzu tajną broń - nowego korepetytora.

Chłopak marzy o karierze w modelingu, do której bez wątpienia nie jest mu potrzebna matura. Pierwsze efekty jego sesji zdjęciowych Tomasz sukcesywnie publikuje na swoim Instagramie. 18-latek zamierza również zdać w wakacje egzamin na prawo jazdy i wrócić do przerwanych przez maturę kursów lotniczych. Okazuje się jednak, że syn Richardson niewiele stracił, bo ma za sobą już amerykańską maturę, dzięki której może dostać się na uczelnie zagraniczne.

Nowy partner Moniki Richardson zabrał głos w sprawie Tomasza Malcolma i postanowił wesprzeć chłopaka, zanim wyleje się na niego fala hejtu w komentarzach. Niezwykle wrażliwy Konrad opublikował na Facebooku rodzinne zdjęcie, na którym objęci pozują on, Monika, Tomasz i syn Wojterkowskiego z poprzedniego związku, który również w tym roku zdawał egzamin dojrzałości. Mężczyzna opatrzył fotkę poruszającym opisem:

- Tomek ma Zespół Aspergera, czyli odmianę autyzmu. W praktyce oznacza to, że po prostu inaczej rozumie i postrzega świat. Jego zachowania czasem można oceniać jako „dziwne” czy niezrozumiałe.

Mężczyzna dodaje, że Tomek często zapomina, że się z nim rozmawiało, przez co kontakt z nim bywa utrudniony. Dodaje:

- To nie oznacza, że Tomek jest nienormalny. Jest po prostu inny. Niestety często inność jest wyśmiewana, a człowiek, który jest inny, upokarzany.

Na koniec posta zaznacza, że uczy się z synem zachowań Tomka, by wszyscy razem mogli tworzyć zwartą, kochającą się rodzinę. Nie obyło się bez słów wsparcia dla Moniki Richardson. Konrad wspomniał również, że Elon Musk również ma Apsergera, a zaszedł bardzo wysoko. Bez wątpienia nie inaczej będzie z Tomaszem Malcolmem, który zewsząd otrzymuje nieocenione wsparcie!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Facebook


Mateusz WolnyAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Antek Królikowski

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wspomina zmarłego ojca. Pokazał poruszające nagranie

Czytaj więcej >
fot.instagram.com/elaromanowska/

Życie Gwiazd

Elżbieta Romanowska zmaga się z poważną chorobą. "Trzeba się wszystkiego nauczyć"

Czytaj więcej >
Kadr z programu Taniec z gwiazdami, prod. Polsat

Życie Gwiazd

"Taniec z gwiazdami". Jacek Jelonek wygra 13. edycję programu? Widzowie nie mają wątpliwości

Czytaj więcej >
Kadr z serialu Kryminalni, prod. TVN

Życie Gwiazd

Partnerka Marka Włodarczyka odebrała sobie życie w Boże Narodzenie. "Nie miała już nadziei"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/ East News

Życie Gwiazd

Małgorzata Kożuchowska ma szukać nowej pracy. Wróci do telewizji?

Czytaj więcej >
fot. KPRM - Narodowe Święto Niepodległości, cropped, PDM-owner, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=64051077

Życie Gwiazd

Franciszek Pieczka był legendą polskiego kina, co z jego majątkiem? "Nie dorobił się"

Czytaj więcej >