Swiatgwiazd.pl
Monika Richardson

instagram.com/monikarichardson

Monika Richardson przebywa na wakacjach z nowym ukochanym. Dziennikarkę przygnębił brak turystów

11 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Monika Richardson wybrała się ostatnio na wakacje w towarzystwie nowego ukochanego, Konrada Wojterkowskiego. Niestety, urlop w słonecznej Hiszpanii nie wygląda tak, jak sobie wyobrażała. W jednym z ostatnich postów poruszyła wątek turystów, który bardzo ją zmartwił.

  • Monika Richardson znów zakochana

  • Dziennikarka wyruszyła z nowym ukochanym w romantyczną podróż

  • Monika z trudem obserwuje brak turystów

W życiu uczuciowym Moniki Richardson dzieje się ostatnio całkiem sporo. Prasę najpierw obiegły przykre informacje o rozstaniu dziennikarki ze Zbigniewem Zamachowskim, a później, że ta zdążyła już zakochać się na nowo. W międzyczasie Monice udało się zmienić nazwisko na nazwisko byłego męża.

Monika Richardson na wakacjach z nowym ukochanym

Dziennikarka nie kazała sercu długo czekać na nową miłość, bo już kilka tygodniu po rozstaniu ze Zbigniewem dała szansę kolejnemu mężczyźnie - Konradowi Wojterkowskiemu. Kim jest nowy wybranek Moniki?

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk pozuje w stroju kąpielowym. Jarosław rozczula się nad dorastającą córką

CZYTAJ DALEJ

Wojterkowski to 48-letni znany producent filmowy i biznesmen. Jest właścicielem Grupy #BeReady oraz filantropem. Podobnie jak Monika, nosi ze sobą spory bagaż doświadczeń miłosnych. Ma 18-letniego już syna z poprzedniego związku. Ostatnio o nowym ukochanym dziennikarki zrobiło się dość głośno, a to za sprawą ogromnych długów, jakie ponoć ma.

Sam Wojterkowski twierdzi, że to wynik nietrafionych decyzji i braku doświadczenia, a dług ma opiewać na łączną sumę aż 100 milionów złotych. Wizja komornika nie zraziła jednak Moniki, która błyskawicznie wyleciała z partnerem na romantyczne wakacje do Hiszpanii.

Monika Richardson wzruszone brakiem turystów

Monika ochoczo dzieli się w sieci zdjęciami z podróży, zarażając obserwatorów wakacyjnym nastrojem. Niestety, urlop nie do końca jest takim, jak sobie wyobrażała. Zamiast cieszyć się chwilami z ukochanym i relaksować się w promieniach słońca, widok okolicy wywołuje u Moniki smutek.

Pod jednym z ostatnich postów pokusiła się o obszerny wpis, w którym opowiedziała o braku turystów i trudnej sytuacji lokalnych mieszkańców.

- Tabarca. Mała wysepka u wybrzeży Guardamar, na południe od Alicante. Pływają tam promy ze stałego lądu. Warto się wybrać, bo lokalsi (na stałe mieszka tam 300 osób) już bardzo cienko piszczą... Brak turystów to dla nich kompletna katastrofa - czytamy.

Była gwiazda TVP ubolewa nad losem tubylców, dlatego postanowiła wesprzeć choć jednego z nich, kupując na miejscowym straganie koronkową bluzkę.

- Kupiłam córci bluzeczkę koronkową, a miłe małżeństwo właścicieli sklepiku obniżyło mi cenę o połowę. Dobrze nam się rozmawiało i miałam wrażenie, że byli tak wdzięczni za naszą wizytę, że chętnie zaprosiliby nas na obiad - dodała.
Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >