Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krytyczna opinia ekspertki o księżnej Meghan. "Bardzo wyrachowana"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 06.08.2022 21:24

Krytyczna opinia ekspertki o księżnej Meghan. "Bardzo wyrachowana"

Meghan Markle EA
fot. Rex Features/East News

Najnowsza opinia o Meghan Markle może zszokować niejednego fana rodziny królewskiej. Ekspertka Lady Colin Campbell szczegółowo przeanalizowała zachowanie żony księcia Harry'ego. Wnioski, jakie wysnuła, nie napawają optymizmem. Dlaczego określiła Meghan mianem "wyrachowanej"?

O rodzinie królewskiej nieprzerwanie od lat jest głośno. Z każdym kolejnym tygodniem dowiadujemy się nieznanych do tej pory faktów, a liczne grono ekspertów nie przestaje przypatrywać się ich ruchom, gestom i zachowaniu. Poznajcie zaskakującą analizę Meghan Markle.

Meghan Markle skrytykowana w mocnych słowach

Książę Harry poślubił amerykańską aktorkę Meghan Markle w 2018 roku. Rok później doczekali się pierwszego dziecka, syna Archiego, a w 2021 roku urodziła się Lilibet. Ich życie bacznie obserwują nie tylko oddani fani, ale także media i eksperci.

Lady Colin Campbell jest brytyjską pisarką, biografką, dziennikarką, a także autorką wielu książek i artykułów związanych z dynastią Windsorów. Jest jedną z wybitniejszych ekspertek rodziny królewskiej, która może pochwalić się niebywałą wiedzą na ich temat. Tym razem Campbell skupiła się na osobie Meghan Markle. Przekazała zaskakujące informacje.

Otóż Colin twierdzi, że Meghan nie związałaby się z Harrym, gdyby nie jego królewskie pochodzenie. Z drugiej zaś strony nie odpowiadała jej rola księżnej, która wiążę się z zaangażowaniem w życie społeczeństwa.

Jest bardzo wyrachowana i myślę, że gdyby Harry nie był księciem, nie dałaby mu dwóch minut, a tym bardziej czasu, który mu poświęca. [...] Była bardzo zaangażowana w służenie samej sobie, ale tylko sobie. Służba publiczna? Nie ma na to szans — skwitowała Lady Colin Campbell w wywiadzie dla GB News.

Zyski i majętność

To jednak nie koniec mocnych stwierdzeń, na jakie zdobyła się ekspertka od dynastii Windsorów. Lady Colin Campbell wysnuła również wniosek, że Meghan Markle przelicza i kalkuluje wszystkie swoje działania. Twierdzi, że dla żony Harry'ego najistotniejsze są jedynie zyski oraz status społeczny.

Wydaje się, że mamy całą masę naprawdę dość męczących, bardzo upartych kobiet, które wydają się torować sobie drogę dzięki talentom, które nie są od razu widoczne i uważają, że są najlepszą rzeczą od czasu wynalezienia krojonego chleba. I wiedzą wszystko — dodała Campbell.

Przypomnijmy, że około 2 lata temu Meghan i Harry zrezygnowali z pełnienia oficjalnych obowiązków wynikających z bycia częścią rodziny królewskiej. Swojej decyzji nie skonsultowali wcześniej z królową Elżbietą II, co wywołało kolejną falę oburzenia i kontrowersji.

Po tej decyzji Meghan i Harry wyjechali do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczęli nowe życie. Podpisali kontrakt m.in. z Netflixem, a także rozpoczęli udzielać się publicznie, czego idealnym dowodem był budzący skrajne emocje wywiad u Oprah Winfrey. Zobacz zdjęcia:

Meghan Markle
Meghan Markle na wydarzeniu promującym nowy sezon "W garniturach", fot. Genevievederivative work: Firebrace, CC BY 2.0 , via Wikimedia Commons
Meghan Markle i książę Harry
Meghan Markle i książę Harry, fot. Mark Jones, CC BY 2.0 , via Wikimedia Commons
Książę Harry i Meghan Markle
Książę Harry i Meghan Markle podczas pierwszej podróży do Irlandii Północnej, fot. Northern Ireland Office, CC BY 2.0 , via Wikimedia Commons

Źródło: GB News