Swiatgwiazd.pl
Księżna Sussex z wizytą w jadłodajni, fot. Rex Features/East News

fot. Rex Features/East News

Krytyczna opinia ekspertki o księżnej Meghan. "Bardzo wyrachowana"

6 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Magdalena Cichocka

Udostępnij:

Najnowsza opinia o Meghan Markle może zszokować niejednego fana rodziny królewskiej. Ekspertka Lady Colin Campbell szczegółowo przeanalizowała zachowanie żony księcia Harry'ego. Wnioski, jakie wysnuła, nie napawają optymizmem. Dlaczego określiła Meghan mianem "wyrachowanej"?

O rodzinie królewskiej nieprzerwanie od lat jest głośno. Z każdym kolejnym tygodniem dowiadujemy się nieznanych do tej pory faktów, a liczne grono ekspertów nie przestaje przypatrywać się ich ruchom, gestom i zachowaniu. Poznajcie zaskakującą analizę Meghan Markle.

Meghan Markle skrytykowana w mocnych słowach

Książę Harry poślubił amerykańską aktorkę Meghan Markle w 2018 roku. Rok później doczekali się pierwszego dziecka, syna Archiego, a w 2021 roku urodziła się Lilibet. Ich życie bacznie obserwują nie tylko oddani fani, ale także media i eksperci.

Lady Colin Campbell jest brytyjską pisarką, biografką, dziennikarką, a także autorką wielu książek i artykułów związanych z dynastią Windsorów. Jest jedną z wybitniejszych ekspertek rodziny królewskiej, która może pochwalić się niebywałą wiedzą na ich temat. Tym razem Campbell skupiła się na osobie Meghan Markle. Przekazała zaskakujące informacje.

Otóż Colin twierdzi, że Meghan nie związałaby się z Harrym, gdyby nie jego królewskie pochodzenie. Z drugiej zaś strony nie odpowiadała jej rola księżnej, która wiążę się z zaangażowaniem w życie społeczeństwa.

Jest bardzo wyrachowana i myślę, że gdyby Harry nie był księciem, nie dałaby mu dwóch minut, a tym bardziej czasu, który mu poświęca. [...] Była bardzo zaangażowana w służenie samej sobie, ale tylko sobie. Służba publiczna? Nie ma na to szans — skwitowała Lady Colin Campbell w wywiadzie dla GB News.

Barbara Kurdej-Szatan EA

Barbara Kurdej-Szatan zalała się łzami podczas Pol'and'Rock Festival. Wszystko przez jedno pytanie

CZYTAJ DALEJ

Zyski i majętność

To jednak nie koniec mocnych stwierdzeń, na jakie zdobyła się ekspertka od dynastii Windsorów. Lady Colin Campbell wysnuła również wniosek, że Meghan Markle przelicza i kalkuluje wszystkie swoje działania. Twierdzi, że dla żony Harry'ego najistotniejsze są jedynie zyski oraz status społeczny.

Wydaje się, że mamy całą masę naprawdę dość męczących, bardzo upartych kobiet, które wydają się torować sobie drogę dzięki talentom, które nie są od razu widoczne i uważają, że są najlepszą rzeczą od czasu wynalezienia krojonego chleba. I wiedzą wszystko — dodała Campbell.

Przypomnijmy, że około 2 lata temu Meghan i Harry zrezygnowali z pełnienia oficjalnych obowiązków wynikających z bycia częścią rodziny królewskiej. Swojej decyzji nie skonsultowali wcześniej z królową Elżbietą II, co wywołało kolejną falę oburzenia i kontrowersji.

Po tej decyzji Meghan i Harry wyjechali do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczęli nowe życie. Podpisali kontrakt m.in. z Netflixem, a także rozpoczęli udzielać się publicznie, czego idealnym dowodem był budzący skrajne emocje wywiad u Oprah Winfrey.

Zobacz zdjęcia:

Meghan Markle

Meghan Markle na wydarzeniu promującym nowy sezon "W garniturach", fot. Genevievederivative work: Firebrace, CC BY 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/2.0>, via Wikimedia Commons

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry, fot. Mark Jones, CC BY 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/2.0>, via Wikimedia Commons

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle podczas pierwszej podróży do Irlandii Północnej, fot. Northern Ireland Office, CC BY 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/2.0>, via Wikimedia Commons

Co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej?

Pytanie 1 z 10

Ile lat ma książę William?

fot. Rex Features/East News/

Aktorka, nauczycielka, a nawet kelnerka. Nie do wiary, czym zajmowały się wcześniej księżne i królowe

Dziś są znanymi na świecie członkiniami najbardziej szanowanych monarszych, jednak ich tytuły nie były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Niektóre z księżnych i królowych przed wkroczeniem do królewskich pałaców wykonywały zupełnie inne zawody.

Zobacz galerię >


Źródło: GB News

Magdalena Cichocka Autor

Z wykształcenia inżynier, z zawodu redaktorka. Przepełniona kreatywnymi pomysłami miłośniczka rękodzieła i podróży.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

fot. youtube.com/Andziaks

Życie Gwiazd

Andziaks i Luka kupili dom. Pokazali wnętrza imponującej posiadłości

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/East News

Życie Gwiazd

Sylwia Bomba wściekła się na internautę. Padło pytanie o córkę

Czytaj więcej >
fot. Pawel Wodzynski/East News

Życie Gwiazd

Powstanie film o Małgorzacie Rozenek? Już wie, kto mógłby ją zagrać. To wielka gwiazda Hollywood

Czytaj więcej >
fot. kadr z programu "Dzień Dobry TVN"

Życie Gwiazd

TVN zabiera głos po wywiadzie z Piotrem Kraśką. W ostatniej chwili zmieniono scenariusz

Czytaj więcej >
fot. youtube.com/Kanał Sportowy

Życie Gwiazd

Wyszło na jaw, ile na "Ranczu" zarobił Cezary Żak. Za rolę wójta i księdza zgarnął fortunę

Czytaj więcej >
Ola Żebrowska

Życie Gwiazd

Gwiazdy w teatrze. Ola Żebrowska w futrzastym obuwiu, Szyc z żoną, cukierkowa Edyta Pazura

Czytaj więcej >