Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kryzys w związku Meghan i księcia Harry'ego? 37-latek był widziany w ramionach innej kobiety
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 04.07.2022 08:52

Kryzys w związku Meghan i księcia Harry'ego? 37-latek był widziany w ramionach innej kobiety

Książę Harry EA
fot. Rex Features/East News

Książę Harry korzysta z atrakcji, jakie oferuje mu słoneczna Kalifornia. Wraz z ze znajomymi wybrał się na rozgrywkę polo do Santa Barbara. Podczas gry doszło do niepokojącego zdarzenia, a z relacji światków wynika, że książę Harry odnalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety.

Podczas gry nieoczekiwanie książę Harry spadł z konia. Zdarzenie miało miejsce tuż po przegranej przez drużynę księcia rozgrywce. Wówczas podeszła do niego znajoma Delfina, która uraczyła go serdecznym uściskiem. Relacje świadków budzą emocje.

Książę Harry w objęciach innej kobiety

Książę Harry i Meghan Markle wciąż są na językach mediów z całego świata. Ich losy są śledzone na bieżąco, a baczni obserwatorzy przekazują dalej zdobyte informacje. Nie było inaczej tym razem, kiedy książę Harry wraz z grupą przyjaciół udał się na mecz polo. Drużyna Harry'ego o nazwie Los Padres konkurowała z zespołem modela i gracza polo - Nacho Figuerasa.

W trakcie trwania gry doszło do niepokojącego zdarzenia. Mianowicie książę Harry spadł z konia. Mógł jednak liczyć na pocieszenie ze strony przyjaciółki, która była obecna podczas rozgrywek. 37-letnia Delfina Blaquier podeszła do Harry'ego i mocno go objęła. Warto zauważyć, że tego dnia Harry'emu nie towarzyszyła Meghan. Świadek zdarzenia na łamach "The Woman's Day" powiedział:

— Delfina przez jakiś czas obejmowała go ramionami, mimo że był spocony — są oczywiście całkiem blisko! Wydawało się, że nie przeszkadzało mu to, że jego rodziny tam nie było — poinformował.

Kryzys w związku Meghan i księcia Harry'ego?

Wydarzenia mające miejsce podczas rozgrywki w polo to zaledwie czubek góry lodowej. W sieci mnożą się informacje o rzekomym kryzysie przeżywanym przez Meghan i Harry'ego. Najpierw emocje wzbudziła radykalna decyzja związana z rezygnacją z pełnienia oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej. Następnie obiektem licznych komentarzy stało się podpisanie kontraktu z Netfliksem oraz nawiązanie innych komercyjnych współprac. W ostatnim czasie oliwy do ognia dodał komentarz popularnej australijskiej wróżbitki, która potwierdziła swoje słowa sprzed lat, gdy wywróżyła parze rozpad małżeństwa. Kobieta twierdzi, że Meghan i Harry rozstaną się po 5 latach małżeństwa. W tym roku para celebrowała 4. rocznicę ślubu. Georgina Walker w programie "The Night Show with Mitch Churi" przepowiedziała trudną i burzliwą przyszłość Meghan i Harry'ego. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Zobacz zdjęcia:

Książę Harry EA
Książę Harry grający w polo, fot. Rex Features/East News
Książę Harry EA
Książę Harry grający w polo, fot. Rex Features/East News
Książę Harry i Meghan Markle EA
Książę Harry i Mehgan Markle,, fot. PHIL HARRIS/AFP/East News
Delfina Blaquier
Delfina Blaquier, fot. instagram.com/delfinablaquier
Książę Harry i Meghan Markle EA
Książę Harry i Meghan Markle, fot. TOBY MELVILLE/AFP/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Książę Harry chce pozwać królową? Nietypowe doniesienia brytyjskich mediów

  2. Gwiazda "M jak miłość" chce zostać piosenkarką. Zaczyna nowy rozdział

  3. Joanna Brodzik i Daria Widawska znowu razem. Fanów "Magdy M." czeka wielka niespodzianka

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: The Womans's Day, jastrzabpost.pl